X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Acer
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
21" CRT Display
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
99.90671.712
Kategoria :
Monitory te, były do niedawna standardowymi monitorami do komputerów. W dzisiejszych czasach, większość ludzi używa wyświetlaczy TFT/LCD, ponieważ są one mniej obszerne i zużywają mniej energii. Istnieją jednak pewne zalety zakupu monitora CRT, szczególnie jeśli dotyczy to modeli 19\'\' lub większych. Nie jest łatwo je podnieść, ale często są tańsze i umożliwiają wyświetlanie w większej rozdzielczości. Upewnij się, że kupujesz model z częstotliwością odświeżania równą przynajmniej 70 Hz w żądanej rozdzielczości obrazu, inaczej po dłuższym okresie użytkowania nastąpi zmęczenie wzroku.
monitory CRT
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Acer: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 23 lut 2011 17:46:56
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 14164
Statystyki oparte są o 63253 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 61580 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Acer 21" CRT Display:
To krótkie podsumowanie Acer 21" CRT Display arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Acer 21" CRT Display, FST, 50 - 160 Hz, 30 - 115 kHz, 520 x 512 x 508 mm, 1920 x 1440 piksele
Długie podsumowanie opisu Acer 21" CRT Display:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Acer 21" CRT Display oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Acer 21" CRT Display. Długość przekątnej ekranu (cale): 53,3 cm (21"), Model: FST, Rozmiar obrazu (w pionie): 30,6 cm. Rozdzielczość: 1920 x 1440 piksele. Wymiary produktu (SxGxW): 520 x 512 x 508 mm. Waga produktu: 29,8 kg
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Wyświetlacz
Długość przekątnej ekranu (cale)*
Wielkość wyświetlacza tego produktu; wyrażone w calach, po przekątnej
53,3 cm (21")
Model
Cechy urządzenia.
FST
Rozmiar obrazu (w pionie)
30,6 cm
Rozmiar obrazu (w poziomie)
Podgląd jest często mniejszy niż rozmiar ekranu z powodu ramki w okół zdjęcia.
40,8 cm
Rozmiar obrazu (w poprzek)
51 cm
Zasięg skanowania (długość)
50 - 160 Hz
Wyświetlacz
Zasięg skanowania w poziomie
30 - 115 kHz
Rozmiar plamki
Parametr w tubie obrazu oznaczający najkrótszy dystans pomiędzy dwoma punktami o tym samym kolorze. W założeniu, im mniejsza plamka tym lepsza ostrość obrazu.
0,25 mm
Rozdzielczość wyświetlacza
Rozdzielczość
Rozdzielczość wyświetlacza dla systemu.
1920 x 1440 piksele
Pozostałe właściwości
Waga produktu
29,8 kg
Waga i rozmiary
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
520 x 512 x 508 mm