X

Icecat - otwarty katalog

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Adaptec
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
AHA-2940AU Kit PCI USCSI EZ-SCSI
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
AHA-2940AU KIT
Kategoria :
Elementy pozwalające na podłączenie komputera do sieci.
adaptery
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Adaptec: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 23 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 09 lut 2017 23:32:13
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 6288
Statystyki oparte są o 66766 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 23-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65030 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Adaptec AHA-2940AU Kit PCI USCSI EZ-SCSI adapter:
To krótkie podsumowanie Adaptec AHA-2940AU Kit PCI USCSI EZ-SCSI adapter arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Adaptec AHA-2940AU Kit PCI USCSI EZ-SCSI, PCI, 0 - 55 °C, -55 - 80 °C, EZ-SCSI 5.0, PC, UNIX, Przewodowy
Długie podsumowanie opisu Adaptec AHA-2940AU Kit PCI USCSI EZ-SCSI adapter:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Adaptec AHA-2940AU Kit PCI USCSI EZ-SCSI adapter oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Adaptec AHA-2940AU Kit PCI USCSI EZ-SCSI. Interfejs hosta: PCI. Dołączone oprogramowanie: EZ-SCSI 5.0, Platforma: PC, UNIX, Technologia łączności: Przewodowy
Adaptec AHA-2940AU Kit PCI USCSI EZ-SCSI Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Znajdziesz tutaj jedynie zdjęcia od sponsorujących marek, które dołączyły je do Open Icecat na mocy praw autorskich. Icecat może być pomocne w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i realizacji polityki zarządzania prawami cyfrowymi danej marki. Zaloguj się by zobaczyć pełną specyfikację produktu lub wystąp z pro Login to view all product specs or request a Full Icecat subscription to download product specs.
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
   Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.