Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis Adapter ENetPCI ST ACPI + F+ENet UTP karta sieciowa

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Allied Telesis
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Adapter ENetPCI ST ACPI + F+ENet UTP
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
AT-2450FTX/ST
Kategoria
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
karty sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Allied Telesis: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 11872
Statystyki oparte są o 69298 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 67545 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:05:46
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Allied Telesis Adapter ENetPCI ST ACPI + F+ENet UTP karta sieciowa:
To krótkie podsumowanie Allied Telesis Adapter ENetPCI ST ACPI + F+ENet UTP karta sieciowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Allied Telesis Adapter ENetPCI ST ACPI + F+ENet UTP, Przewodowy, PCI, 100Mbps, 0,1 Gbit/s, IEEE 802.2, 802.3 and ISO/IEC 8802-3, DMI 2.0
Długie podsumowanie opisu Allied Telesis Adapter ENetPCI ST ACPI + F+ENet UTP karta sieciowa :

Allied Telesis Adapter ENetPCI ST ACPI + F+ENet UTP. Technologia łączności: Przewodowy, Interfejs hosta: PCI. Szybkość transmisji danych: 100Mbps, Szybkość przesyłania danych: 0,1 Gbit/s. protokół Data link: IEEE 802.2, 802.3 and ISO/IEC 8802-3, Protokoły zarządzające: DMI 2.0. Waga produktu: 120 g. Wymiary produktu (SxGxW): 107 x 153, Rozmiar układu: Plug-in, System operacyjny: Netware workstation, Netware server, MSDOS, Microsoft Windows 98/2000/ME/XP/NT 4.0

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Allied Telesis Adapter ENetPCI ST ACPI + F+ENet UTP karta sieciowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Łączność
Technologia łączności *
Przewodowy
Interfejs hosta *
Opis interfejsu hosta produktu
PCI
Inne połączenia
Interfejs ynajdujący się na urządzeniu, do którego można podłączyć inne urządzenie.
RJ-45
Przepustowość
Szybkość transmisji danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażona w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności od konfiguracji sieci.
100Mbps
Szybkość przesyłania danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażone w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności od konfiguracji sieci.
0,1 Gbit/s
Protokoły
protokół Data link
IEEE 802.2, 802.3 and ISO/IEC 8802-3
Protokoły zarządzające
DMI 2.0
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
120 g
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 55°C
Zakres wilgotności względnej
5 - 80%
Pozostałe właściwości
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
Netware workstation, Netware server, MSDOS, Microsoft Windows 98/2000/ME/XP/NT 4.0
Cechy sieci
Ethernet/Fast Ethernet
Rozmiar układu
Opis cech zewnętrznych produktu.
Rozszerzenie
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
107 x 153 mm
X