X

Icecat - otwarty katalog

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
APC
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PTEL2
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PTEL2
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0731304000433
Kategoria :
Urządzenie poprawiające jakość zasilania sprzętu elektrycznego.
wspomaganie linii
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez APC: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:05:04
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 83289
Statystyki oparte są o 66830 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65095 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Gwaracja: 10 lat - wymiana lub naprawa
Długa nazwa produktu APC PTEL2 wspomaganie linii:
Krótki, edytorski opis APC PTEL2 wspomaganie linii
RJ-45, 68g, 1 ns
Krótkie podsumowanie opisu APC PTEL2 wspomaganie linii:
To krótkie podsumowanie APC PTEL2 wspomaganie linii arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
APC PTEL2
Długie podsumowanie opisu APC PTEL2 wspomaganie linii:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie APC PTEL2 wspomaganie linii oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
APC PTEL2
APC PTEL2 Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Znajdziesz tutaj jedynie zdjęcia od sponsorujących marek, które dołączyły je do Open Icecat na mocy praw autorskich. Icecat może być pomocne w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i realizacji polityki zarządzania prawami cyfrowymi danej marki. Zaloguj się by zobaczyć pełną specyfikację produktu lub wystąp z pro Login to view all product specs or request a Full Icecat subscription to download product specs.
Elektryczne lub elektroniczne produkt zawierają mało lub nie zawierają substancji niebezpiecznych (RoHS). Każdy produkt zgodny z RoHS jest badany na obecność ołowiu (Pb), kadmu (Cd), rtęci (Hg), sześciowartościowego chromu (Hex-Cr), polibromowanych bifenyli (PBB) i polibromowanych eterów difenylowych (PBDE). PBB i PBDE to środki zmniejszające palność, użyte w kilku tworzywach sztucznych. Zawartość kadmu i sześciowartościowego chromu, nie może być mniejsza niż 0,01% substancji wagowych. Ołów, PBB i PBDE, nie może przekraczać 0,1% materiału. Każdy składnik normy RoHS musi mieć 100 ppm lub mniej rtęci, która nie została celowo dodana do komponentu.
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
   Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.