X

Icecat - otwarty katalog

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
APC
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
RBC2
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
RBC2
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0731304003243
Kategoria :
W tej kategorii znajdują się wszystkie potrzebne baterie nadające się do ponownego naładowania, odpowiednie do zastosowania w latarkach, aparatach cyfrowych, laptopach, etc.
akumulatory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez APC: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 14:03:10
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 108698
Statystyki oparte są o 66438 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64706 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Gwaracja: 1 rok
Długa nazwa produktu APC RBC2 szczelnie zamknięty akumlator (SLA) akumulator:
Krótki, edytorski opis APC RBC2 szczelnie zamknięty akumlator (SLA) akumulator
RBC2 - szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy
Krótkie podsumowanie opisu APC RBC2 szczelnie zamknięty akumlator (SLA) akumulator:
To krótkie podsumowanie APC RBC2 szczelnie zamknięty akumlator (SLA) akumulator arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
APC RBC2, szczelnie zamknięty akumlator (SLA), Nieprzerwane zasilanie (UPS), Czarny, PEP, EOLI, REACH, 0 - 40 °C, -15 - 45 °C
Długie podsumowanie opisu APC RBC2 szczelnie zamknięty akumlator (SLA) akumulator:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie APC RBC2 szczelnie zamknięty akumlator (SLA) akumulator oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
APC RBC2. Technologia baterii: szczelnie zamknięty akumlator (SLA), Przeznaczenie: Nieprzerwane zasilanie (UPS), Kolor produktu: Czarny
APC RBC2 Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Znajdziesz tutaj jedynie zdjęcia od sponsorujących marek, które dołączyły je do Open Icecat na mocy praw autorskich. Icecat może być pomocne w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i realizacji polityki zarządzania prawami cyfrowymi danej marki. Zaloguj się by zobaczyć pełną specyfikację produktu lub wystąp z pro Login to view all product specs or request a Full Icecat subscription to download product specs.
Elektryczne lub elektroniczne produkt zawierają mało lub nie zawierają substancji niebezpiecznych (RoHS). Każdy produkt zgodny z RoHS jest badany na obecność ołowiu (Pb), kadmu (Cd), rtęci (Hg), sześciowartościowego chromu (Hex-Cr), polibromowanych bifenyli (PBB) i polibromowanych eterów difenylowych (PBDE). PBB i PBDE to środki zmniejszające palność, użyte w kilku tworzywach sztucznych. Zawartość kadmu i sześciowartościowego chromu, nie może być mniejsza niż 0,01% substancji wagowych. Ołów, PBB i PBDE, nie może przekraczać 0,1% materiału. Każdy składnik normy RoHS musi mieć 100 ppm lub mniej rtęci, która nie została celowo dodana do komponentu.
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
   Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.