X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
AVM
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Computer Systems modem
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
20001641
Kategoria :
Urządzenie, które ma dostęp do ISDN. Telefoniczna sieć ISDN wysyła dane cyfrowe. Istnieją dwa rodzaje dostępu do urządzenia ISDN BRI - podstawowy lub PR - pierwotny.
urządzenia dostępowe ISDN
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez AVM: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:04:39
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 10774
Statystyki oparte są o 66585 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64854 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu AVM Computer Systems modem:
To krótkie podsumowanie AVM Computer Systems modem arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
AVM Computer Systems modem, ISDN, Wireless, up to 723 kbit/s transfer capacity, 22 x 55 x 11 mm
Długie podsumowanie opisu AVM Computer Systems modem:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie AVM Computer Systems modem oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
AVM Computer Systems modem. protokół Data link: ISDN, Cechy sieci: Wireless, up to 723 kbit/s transfer capacity. Wymiary produktu (SxGxW): 22 x 55 x 11 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Szczegóły Techniczne
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
Microsoft Windows 98/2000/NT 4.0/ME/XP
Łączność
protokół Data link
ISDN
Łączność
Cechy sieci
Wireless, up to 723 kbit/s transfer capacity
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
12 g
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
22 x 55 x 11 mm