X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Belkin
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
UTP CAT5e 2 m
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
A3L791B02M-GRY
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0722868188255
Kategoria :
Każdy typ sieci ma swój własny rodzaj kabli. Dzisiejszym standardem do użytku domowego i biurowego jest Ethernet. Dla Fast Ethernet i Gigabit Ethernet potrzebna jest kategoria okablowania 5. Kable Ethernet mogą mieć złącza na dwa różne sposoby: zwykły i usieciowiony. Zazwyczaj potrzebna jest zwykła wersja, chyba że chce się podłączyć dwa urządzenia bezpośrednio do siebie, wtedy najbardziej nowoczesne urządzenia sieci Ethernet automatycznie wykryją rodzaj kabla jaki jest użyty i dostosują do niego ustawienia, więc będą pracowały z dwoma rodzajami.
kable sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Belkin: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 01 gru 2016 14:19:45
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 84203
Statystyki oparte są o 63473 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 61797 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Belkin UTP CAT5e 2 m:
To krótkie podsumowanie Belkin UTP CAT5e 2 m arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Belkin UTP CAT5e 2 m, RJ-45, RJ-45, Męski/damski, Złoto, 10/100Base-T(X), Cat5e
Długie podsumowanie opisu Belkin UTP CAT5e 2 m:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Belkin UTP CAT5e 2 m oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Belkin UTP CAT5e 2 m. Długość kabla: 2 m, Standard kabla: Cat5e, Złączka 1: RJ-45
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Opis ogólny
Długość kabla*
Długość kabla.
2 m
Standard kabla*
Rodzaj kabla, określany poprzez testy okablowania wymagane do poprawnej pracy.
Cat5e
Złączka 1*
Pierwsze złącze w urządzeniu.
RJ-45
Złączka 2*
Drugie złącze w urządzeniu.
RJ-45
Rodzaj złącza*
Wtyczki i gniazda mogą być "męskie" lub "żeńskie".
Męski/damski
Materiał pokrycia styków
Górna warstwa pokrywajaca złącze sieciowe.
Złoto
Opis ogólny
Technologia okablowania
Rodzaj wydajności technologii kablowej; z uwzględnieniem włókna lub typu kabla.
10/100Base-T(X)
Izolacja kabla *
Warstwa ochronna kabla, zwykle wykonana z plastiku.
U/UTP (UTP)
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Szary
Częstotliwość
100 Mhz
Rozmiar przewodu AWG
24
Materiał płaszcza
Polichlorek winylu (PVC)