X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Belkin
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
SlimSwitch 2Pos + DB25F Conn
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
F1B024UV
Kategoria :
Przełącznik pozwalający na wykorzystywanie drukarki przez kilka komputerów.
przełączniki wydruków
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Belkin: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 02 gru 2016 09:56:13
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 9441
Statystyki oparte są o 63442 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 61765 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Belkin SlimSwitch 2Pos + DB25F Conn:
To krótkie podsumowanie Belkin SlimSwitch 2Pos + DB25F Conn arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Belkin SlimSwitch 2Pos + DB25F Conn, That this switch is not IEEE compatible.
Długie podsumowanie opisu Belkin SlimSwitch 2Pos + DB25F Conn:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Belkin SlimSwitch 2Pos + DB25F Conn oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Belkin SlimSwitch 2Pos + DB25F Conn. protokół Data link: That this switch is not IEEE compatible.
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Sieć komputerowa
protokół Data link
That this switch is not IEEE compatible.
Szczegóły Techniczne
Typ ekranu
Technologia ekranu. Obecnie najpopularniejsze są technologie ekranów płaskich,takich jak Ekran Ciekłokrystaliczny (LCD) oraz aktywna matryca Thin Film Transistor (TFT).\nW technologiach sprzętu TV zaobserwować można FST (Flat Screen Tube) oraz ARASC (Anti Reflexion, Anti Static Coating), AGARAS (Anti-Glare ARASC) lub po prostu AGC (anti-glare coating). Stare technologie TV i ekranów to monitory CRT.\nMLA = Micro Lens Array. p-Si=Krzem polikrystaliczny. a-Si=Krzem amorficzny.
Yes
Rozmiar układu
Opis cech zewnętrznych produktu.
Space saving vertical design maximizes desktop space.
Szczegóły Techniczne
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
No power or software required.
Please note: This switch is not compatible with Hewlett Packard printers.
Łączność
Inne połączenia
Interfejs ynajdujący się na urządzeniu, do którego można podłączyć inne urządzenie.
The SlimSwitch has three DB 25 female connectors.
Zarządzanie energią
Typ zasilacza
Zasilacz (wewnętrzny / zewnętrzny) używany w produkcie. PFC = Power Factor Correcting. CE = CE marki kompatybilne. Jeśli podanych jest kilka wartości (Watt), to dotyczy to często niskiej linii w przeciwstawieniu do wysokiej linii. Wiele zasilacze wykorzystywane jest do zwolnienia. Gdy dodatkowe zasilanie jest opcjonalne, est to wskazane przez wymienienie maksymalną liczbę. Zasilacze mogą być Hot Plug lub nie-Hot Plug.
Yes