X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Belkin
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
D-Sub - D-Sub 0.6 m
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
F1D108-CBL
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0722868255490
Kategoria :
Kable do przesyłania informacji pomiędzy dwoma urządzeniami z wykorzystaniem równoległego protokołu komunikacyjnego. Zwykle posiadają złącza IEEE 1284.
kable równoległe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Belkin: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 01 gru 2016 14:19:56
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 95549
Statystyki oparte są o 63293 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 61620 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Belkin D-Sub - D-Sub 0.6 m:
To krótkie podsumowanie Belkin D-Sub - D-Sub 0.6 m arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Belkin D-Sub - D-Sub 0.6 m
Długie podsumowanie opisu Belkin D-Sub - D-Sub 0.6 m:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Belkin D-Sub - D-Sub 0.6 m oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Belkin D-Sub - D-Sub 0.6 m
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Szczegóły Techniczne
Ochrona magnetyczna
Yes
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Szczegóły Techniczne
Złączka 2
Drugie złącze w urządzeniu.
DB-25
Złączka 1
Pierwsze złącze w urządzeniu.
DB-25
Długość kabla
Długość kabla.
0,61 m