X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Belkin
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
F3L900-07-ICE-S
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
F3L900-07-ICE-S
Kategoria :
Każdy typ sieci ma swój własny rodzaj kabli. Dzisiejszym standardem do użytku domowego i biurowego jest Ethernet. Dla Fast Ethernet i Gigabit Ethernet potrzebna jest kategoria okablowania 5. Kable Ethernet mogą mieć złącza na dwa różne sposoby: zwykły i usieciowiony. Zazwyczaj potrzebna jest zwykła wersja, chyba że chce się podłączyć dwa urządzenia bezpośrednio do siebie, wtedy najbardziej nowoczesne urządzenia sieci Ethernet automatycznie wykryją rodzaj kabla jaki jest użyty i dostosują do niego ustawienia, więc będą pracowały z dwoma rodzajami.
kable sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Belkin: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 11 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 21 gru 2015 23:41:34
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 13337
Statystyki oparte są o 63279 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 11-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 61605 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Belkin F3L900-07-ICE-S kabel sieciowy:
To krótkie podsumowanie Belkin F3L900-07-ICE-S kabel sieciowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Belkin F3L900-07-ICE-S, RJ-45, RJ-45, Damski/damski, Biały
Długie podsumowanie opisu Belkin F3L900-07-ICE-S kabel sieciowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Belkin F3L900-07-ICE-S kabel sieciowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Belkin F3L900-07-ICE-S. Złączka 1: RJ-45, Złączka 2: RJ-45, Rodzaj złącza: Damski/damski
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Opis ogólny
Złączka 1*
Pierwsze złącze w urządzeniu.
RJ-45
Złączka 2*
Drugie złącze w urządzeniu.
RJ-45
Opis ogólny
Rodzaj złącza *
Wtyczki i gniazda mogą być "męskie" lub "żeńskie".
Damski/damski
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Biały