X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Belkin
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Adapter PCMCIA>2 USB f PC & Mac
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
F5U022N
Kategoria :
Elementy pozwalające na podłączenie komputera do sieci.
adaptery
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Belkin: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 02 sie 2011 01:08:36
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 8540
Statystyki oparte są o 63293 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 61620 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Belkin Adapter PCMCIA>2 USB f PC & Mac:
To krótkie podsumowanie Belkin Adapter PCMCIA>2 USB f PC & Mac arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Belkin Adapter PCMCIA>2 USB f PC & Mac, Windows 98, Windows 2000, Windows XP, and Mac OS 8.6 or higher
Długie podsumowanie opisu Belkin Adapter PCMCIA>2 USB f PC & Mac:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Belkin Adapter PCMCIA>2 USB f PC & Mac oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Belkin Adapter PCMCIA>2 USB f PC & Mac. Realna szybkość przesyłania danych: 12 Mbit/s, System operacyjny: Windows 98, Windows 2000, Windows XP, and Mac OS 8.6 or higher
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Pozostałe właściwości
Realna szybkość przesyłania danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażona w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności konfiguracji sieci
12 Mbit/s
Pozostałe właściwości
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
Windows 98, Windows 2000, Windows XP, and Mac OS 8.6 or higher