X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Belkin
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Adapter USB>ser PnP f MAC
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
F5U103NMAC
Kategoria :
Elementy pozwalające na podłączenie komputera do sieci.
adaptery
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Belkin: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 02 gru 2016 09:47:31
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 8566
Statystyki oparte są o 63340 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 61663 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Belkin Adapter USB>ser PnP f MAC:
To krótkie podsumowanie Belkin Adapter USB>ser PnP f MAC arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Belkin Adapter USB>ser PnP f MAC, Drivers & Utilities, Macintosh modem or printer USB port., MAC OS 8.1 and higher
Długie podsumowanie opisu Belkin Adapter USB>ser PnP f MAC:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Belkin Adapter USB>ser PnP f MAC oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Belkin Adapter USB>ser PnP f MAC. Realna szybkość przesyłania danych: 0,230 Mbit/s, Dołączone oprogramowanie: Drivers & Utilities, Minimalne wymagania systemowe: Macintosh modem or printer USB port.
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Pozostałe właściwości
Realna szybkość przesyłania danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażona w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności konfiguracji sieci
0,230 Mbit/s
Pozostałe właściwości
Dołączone oprogramowanie
Program rozpowszechniany razem z innymi produktami, takimi jak oprogramowanie komputerowe urządzenia elektroniczne czy pakiet programów sprzedawanych łącznie. Mogą to być również programy zainstalowane domyślnie na nowym komputerze.
Drivers & Utilities
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
MAC OS 8.1 and higher
Minimalne wymagania systemowe
Macintosh modem or printer USB port.