X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Belkin
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Carry Case black Broadway +Detachable
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
F8E378
Kategoria :
Futerały do przechowywania takiego sprzętu jak aparaty, laptopy, statywy.
walizki i torby
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Belkin: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 02 gru 2016 10:30:35
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 9764
Statystyki oparte są o 63420 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 61744 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Belkin Carry Case black Broadway +Detachable:
To krótkie podsumowanie Belkin Carry Case black Broadway +Detachable arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Belkin Carry Case black Broadway +Detachable, Nylon
Długie podsumowanie opisu Belkin Carry Case black Broadway +Detachable:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Belkin Carry Case black Broadway +Detachable oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Belkin Carry Case black Broadway +Detachable. Materiały: Nylon. Szerokość produktu: 330 mm, Długość urządzenia: 267 mm, Wysokość urządzenia: 64 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Design
Materiały*
Materiał, z którego wykonano określoną rzecz.
Nylon
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
330 mm
Długość urządzenia
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
267 mm
Waga i rozmiary
Wysokość urządzenia
Wysokość produktu.
64 mm
Pozostałe właściwości
Inne cechy pokrowców
Non-skid rubber feet;
Pokrowce ochronne
Reinforced, accented handle