X

Icecat - otwarty katalog

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Cisco
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
CiscoSecure ACS for UNIX Upgrade to v2.3
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
CSU-2.3-UG
Kategoria :
Programy komputerowe umożliwiające ochronę plików, programów i systemów przy wykorzystaniu haseł, funkcji rozpoznawania twarzy itp.
programy do zarządzania bezpieczeństwem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Cisco: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 30 sty 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:03:56
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 9626
Statystyki oparte są o 66766 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 30-01-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65030 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Cisco CiscoSecure ACS for UNIX Upgrade to v2.3:
To krótkie podsumowanie Cisco CiscoSecure ACS for UNIX Upgrade to v2.3 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Cisco CiscoSecure ACS for UNIX Upgrade to v2.3, Intel Pentium II, PC, Solaric 2.6
Długie podsumowanie opisu Cisco CiscoSecure ACS for UNIX Upgrade to v2.3:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Cisco CiscoSecure ACS for UNIX Upgrade to v2.3 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Cisco CiscoSecure ACS for UNIX Upgrade to v2.3. Platforma: PC. Minimalny procesor: Intel Pentium II, System operacyjny: Solaric 2.6
Cisco CiscoSecure ACS for UNIX Upgrade to v2.3 Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Znajdziesz tutaj jedynie zdjęcia od sponsorujących marek, które dołączyły je do Open Icecat na mocy praw autorskich. Icecat może być pomocne w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i realizacji polityki zarządzania prawami cyfrowymi danej marki. Zaloguj się by zobaczyć pełną specyfikację produktu lub wystąp z pro Login to view all product specs or request a Full Icecat subscription to download product specs.
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
   Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.