X

Icecat - otwarty katalog

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Cisco
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PA-2FE-TX
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PA-2FE-TX=
Kategoria :
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
karty sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Cisco: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 08 lut 2017 16:03:53
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 53160
Statystyki oparte są o 66464 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64733 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Cisco PA-2FE-TX:
To krótkie podsumowanie Cisco PA-2FE-TX arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Cisco PA-2FE-TX, Przewodowy, SNMP (RFC 1155-1157), Ethernet MIB, IEEE 802.3 CSMA/CD, 802.1d Spanning-Tree MIB, MIB-II (RFC 1213), Link, Safety Certifications • UL 1950 • IEC 60950 • CSA C22.2 No. 950 • EN60950 • TS001 • AS/NZS 3260, 0 - 40 °C, -20 - 65 °C
Długie podsumowanie opisu Cisco PA-2FE-TX:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Cisco PA-2FE-TX oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Cisco PA-2FE-TX. Technologia łączności: Przewodowy. Protokoły zarządzające: SNMP (RFC 1155-1157), Ethernet MIB, IEEE 802.3 CSMA/CD, 802.1d Spanning-Tree MIB, MIB-II (RFC 1213). Diody LED: Link. Certyfikaty: Safety Certifications • UL 1950 • IEC 60950 • CSA C22.2 No. 950 • EN60950 • TS001 • AS/NZS 3260. Wymiary produktu (SxGxW): 25 x 165 x 152 mm, Rozmiar układu: Internal
Cisco PA-2FE-TX Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Znajdziesz tutaj jedynie zdjęcia od sponsorujących marek, które dołączyły je do Open Icecat na mocy praw autorskich. Icecat może być pomocne w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i realizacji polityki zarządzania prawami cyfrowymi danej marki. Zaloguj się by zobaczyć pełną specyfikację produktu lub wystąp z pro Login to view all product specs or request a Full Icecat subscription to download product specs.
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
   Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.