X

Icecat - otwarty katalog

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Cisco
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PIX Firewall 501 50-user DES (4*10/100Base-TX 1*10Base-T)
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PIX-501-50-BUN-K8
Kategoria :
Poprzez umiejscowienie zapory sieciowej pomiędzy siecią lokalną (LAN/WLAN) i Internetem można utrudnić pracę hackerom i innym złowrogim osobom wędrującym po Internecie, w celu osiągnięcia dostępu do sieci lokalnej. Dzieje się tak, jeśli zapora sieciowa jest skonfigurowana poprawnie. Może być to szczególnie istotne dla przedsiębiorstw i ludzi przechowujących ważne informacje w swoim systemie komputerowym. Doskonałą funkcją posiadaną przez większość zapór sieciowych jest możliwość bezpiecznego połączenia sieci lokalnej do innych sieci lokalnych znajdujących się w różnych miejscach w Internecie, tym samym tworząc Wirtualną Sieć Prywatną (VPN). W VPN można bezpiecznie dzielić się zasobami sieciowymi z odległym biurem lub grać w gry z przyjaciółmi, tak jakbyście byli w tej samej sieci lokalnej.
firewalls (hardware)
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Cisco: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:06:43
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 8674
Statystyki oparte są o 66830 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65095 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Cisco PIX Firewall 501 50-user DES (4*10/100Base-TX 1*10Base-T) firewall (hardware):
To krótkie podsumowanie Cisco PIX Firewall 501 50-user DES (4*10/100Base-TX 1*10Base-T) firewall (hardware) arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Cisco PIX Firewall 501 50-user DES (4*10/100Base-TX 1*10Base-T), X.509,PPPoE,NAT/PAT,SCCP,ILS,RTSP, SNMP, Cisco IOS, RJ-45, TACACS+,RADIUS, LAN,WAN,VPN
Długie podsumowanie opisu Cisco PIX Firewall 501 50-user DES (4*10/100Base-TX 1*10Base-T) firewall (hardware):
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Cisco PIX Firewall 501 50-user DES (4*10/100Base-TX 1*10Base-T) firewall (hardware) oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Cisco PIX Firewall 501 50-user DES (4*10/100Base-TX 1*10Base-T). protokół Data link: X.509,PPPoE,NAT/PAT,SCCP,ILS,RTSP, Protokoły zarządzające: SNMP. Dołączone oprogramowanie: Cisco IOS. Standardowe rozwiązania komunikacyjne: RJ-45, Metoda autentyczności: TACACS+,RADIUS, Cechy sieci: LAN,WAN,VPN
Cisco PIX Firewall 501  50-user  DES (4*10/100Base-TX  1*10Base-T) Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Znajdziesz tutaj jedynie zdjęcia od sponsorujących marek, które dołączyły je do Open Icecat na mocy praw autorskich. Icecat może być pomocne w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i realizacji polityki zarządzania prawami cyfrowymi danej marki. Zaloguj się by zobaczyć pełną specyfikację produktu lub wystąp z pro Login to view all product specs or request a Full Icecat subscription to download product specs.
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
   Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.