X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
D-Link
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Converter USB>FENet RJ45
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
DU-E100
Kategoria :
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
karty sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez D-Link: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 09 lut 2017 02:51:34
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 10399
Statystyki oparte są o 66464 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64733 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu D-Link Converter USB>FENet RJ45:
To krótkie podsumowanie D-Link Converter USB>FENet RJ45 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
D-Link Converter USB>FENet RJ45, Przewodowy, USB, Ethernet, Fast Ethernet, Zasilanie, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Microsoft Windows XP, 2000, Me, 98 Second Edition
Długie podsumowanie opisu D-Link Converter USB>FENet RJ45:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie D-Link Converter USB>FENet RJ45 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
D-Link Converter USB>FENet RJ45. Technologia łączności: Przewodowy, Interfejs hosta: USB. protokół Data link: Ethernet, Fast Ethernet. Diody LED: Zasilanie. Zgodny ze standradami przemysłowymi: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, System operacyjny: Microsoft Windows XP, 2000, Me, 98 Second Edition
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Łączność
Technologia łączności*
Przewodowy
Interfejs hosta*
Opis interfejsu hosta produktu
USB
Inne połączenia
Interfejs ynajdujący się na urządzeniu, do którego można podłączyć inne urządzenie.
1x 10Base-T/100Base-TX (RJ-45)
1x USB Type B
Przepustowość
Maksymalna szybkość przesyłania danych*
Maksymalna prędkość z jaką dane mogą być przesyłane z jednego urządzenia na drugie.
100 Mbit/s
Protokoły
protokół Data link
Ethernet, Fast Ethernet
Design
Diody LED
Zasilanie
Pozostałe właściwości
Zgodny ze standradami przemysłowymi
Lista cech, które opisują metody zgodności dla określonych w danej branży norm produktu.
IEEE 802.3, IEEE 802.3u
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
Microsoft Windows XP, 2000, Me, 98 Second Edition