Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Eicon Card S52 Wewnętrzny karta sieciowa

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Eicon
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Card S52
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
310-200
Kategoria
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
karty sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Eicon: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 30 lis -1
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 8991
Statystyki oparte są o 73369 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 71559 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:06:19
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: 5 years
Długa nazwa produktu Eicon Card S52 Wewnętrzny karta sieciowa :
Krótki, edytorski opis Eicon Card S52 Wewnętrzny karta sieciowa

Eicon Card S52 2xVHSI
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Eicon Card S52 Wewnętrzny karta sieciowa:
To krótkie podsumowanie Eicon Card S52 Wewnętrzny karta sieciowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Eicon Card S52, X.25, SDLC, PPP, Frame Relay, HDLC HSI port, 2 MB, 3 A at +5 Volts, 80 mA at +12 Volts, 50 mA at -12 Volts, 228.0 x 106.7, Windows 2000, NT 4.0, SCO OpenServer 5, SCO UnixWare 2.1, UnixWare 7, X.25/Frame Relay/SDLC
Długie podsumowanie opisu Eicon Card S52 Wewnętrzny karta sieciowa :

Eicon Card S52. protokół Data link: X.25, SDLC, PPP, Frame Relay, HDLC HSI port. Pojemność pamięci wewnętrznej: 2 MB. Zasilanie: 3 A at +5 Volts, 80 mA at +12 Volts, 50 mA at -12 Volts, Wymiary produktu (SxGxW): 228.0 x 106.7, System operacyjny: Windows 2000, NT 4.0, SCO OpenServer 5, SCO UnixWare 2.1, UnixWare 7

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Eicon Card S52 Wewnętrzny karta sieciowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.