Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Epson EPL-N2750PS LASER 27PPM

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Epson
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
EPL-N2750PS LASER 27PPM
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C11C375012
Kategoria
Drukarki laserowe są urządzeniami, które szybko drukują wysokiej jakości tekst lub ilustracje. Robią to bardzo dokładnie przez zastosowanie tonera (rodzaj atramentu w proszku) do papieru, a następnie podgrzewają papier, tak że toner ulega stopieniu i przykleja się do papieru.
drukarki laserowe/LED
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Epson: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 10918
Statystyki oparte są o 69327 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 67575 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:05:43
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Epson EPL-N2750PS LASER 27PPM:
To krótkie podsumowanie Epson EPL-N2750PS LASER 27PPM arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Epson EPL-N2750PS LASER 27PPM, 1200 x 1200 DPI, 27 strony na minutę, 11 s, 750 arkusze, 500 arkusze, 144 MB
Długie podsumowanie opisu Epson EPL-N2750PS LASER 27PPM :

Epson EPL-N2750PS LASER 27PPM. Maksymalna rozdzielczość: 1200 x 1200 DPI. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 27 strony na minutę, Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni): 11 s. Maksymalna pojemność podajnika (arkusze): 750 arkusze. Standardowa pojemność odbiornika (arkusze): 500 arkusze. Pojemność pamięci wewnętrznej: 144 MB, Maksymalna pamięć wewnętrzna: 256 MB

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Epson EPL-N2750PS LASER 27PPM oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.