Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Freecom CD/DVD 100 Dual SCSI, 36 GB

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Freecom
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
CD/DVD 100 Dual SCSI, 36 GB
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
15170
Kategoria
Wielofunkcyjne serwisy do przechowywania danych pozwalające na przechowanie dużej ilości danych. Podłącz swój serwer pamięci bezpośrednio do komputera lub podziel się nim ze swoją siecią lokalną, aby każdy z domu/biura mógł z niego korzystać Może być on połączona również do Internetu, aby bezpiecznie dzielić się danymi z przyjaciółmi lub współpracownikami w odległym biurze, za pomocą połączenie VPN, lub jeśli jest taka chęć, można podzielić się z nim z całym światem za pomocą FTP (jeśli dany serwer obsługuje tą opcję).
serwery danych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Freecom: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 10115
Statystyki oparte są o 69327 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 67575 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:06:37
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Freecom CD/DVD 100 Dual SCSI, 36 GB:
To krótkie podsumowanie Freecom CD/DVD 100 Dual SCSI, 36 GB arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Freecom CD/DVD 100 Dual SCSI, 36 GB, 36 GB, 7200 RPM, 0,1 GHz, 0,03515625 GB, 5 kg, 200 x 310 x 160 mm
Długie podsumowanie opisu Freecom CD/DVD 100 Dual SCSI, 36 GB :

Freecom CD/DVD 100 Dual SCSI, 36 GB. Pojemność dysku: 36 GB, Szybkość obrotowa: 7200 RPM. Taktowanie procesora: 0,1 GHz. Wewnętrzna pamięć RAM: 0,03515625 GB. Waga produktu: 5 kg. Wymiary produktu (SxGxW): 200 x 310 x 160 mm, Zasilanie: Power input: 90V AC to 260V AC, 47~63Hz, Cechy sieci: Fast Ethernet:10baseT or 100baseTX. Auto sensing

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Freecom CD/DVD 100 Dual SCSI, 36 GB oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.