Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Fujitsu FS KEYBOARD KBPC E LIGHT BASIC US PS/2 klawiatura

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Fujitsu
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
FS KEYBOARD KBPC E LIGHT BASIC US
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
S26381-K261-L110
Kategoria
Klawiatura jest głównym wejściem peryferyjnym używanym przez wszystkie komputery. Klawiatura pozwala użytkownikowi na interakcję z komputerem. Tak jak wiele maszyn do pisania, klawiatura ma wszystkie litery alfabetu, numery od 0-9 i dodatkowe klawisze operacyjne, np. do regulacji głośności lub przechodzenia bezpośrednio do skrzynki odbiorczej. Istnieją trzy różne typy połączeń: - USB jest najbardziej nowoczesne. Można je rozpoznać po prostokątnym złączu. - złącza PS/2 są okrągłe. Ten typ połączeń jest powszechnie wykorzystywany w komputerach PC. - Bluetooth jest kolejną nowoczesną (bezprzewodową) metodą łączenia.
klawiatury
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Fujitsu: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 13313
Statystyki oparte są o 71089 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 69428 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:06:09
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Fujitsu FS KEYBOARD KBPC E LIGHT BASIC US PS/2 klawiatura:
To krótkie podsumowanie Fujitsu FS KEYBOARD KBPC E LIGHT BASIC US PS/2 klawiatura arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Fujitsu FS KEYBOARD KBPC E LIGHT BASIC US, PS/2, 89, -, 2 m, 5 - 40 °C, 383 x 256 x 42 mm, 1,3 kg
Długie podsumowanie opisu Fujitsu FS KEYBOARD KBPC E LIGHT BASIC US PS/2 klawiatura :

Fujitsu FS KEYBOARD KBPC E LIGHT BASIC US. Interfejs urządzenia: PS/2, Ilosc klawiszy: 89, -. Długość kabla: 2 m. Wymiary klawiatury (SxGxW): 383 x 256 x 42 mm, Waga klawiatury: 1,3 kg. System operacyjny: -Microsoft Windows 2000 -Microsoft Windows Me -Microsoft Windows XP

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Fujitsu FS KEYBOARD KBPC E LIGHT BASIC US PS/2 klawiatura oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Klawiatura
Interfejs urządzenia *
Gniazda, przez które urządzenie można podłączyć do innych urządzeń.
PS/2
Ilosc klawiszy
89, -
Ergonomia
Długość kabla
Długość kabla.
2 m
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
5 - 40°C
Waga i rozmiary
Waga klawiatury
1,3 kg
Wymiary klawiatury (SxGxW)
383 x 256 x 42 mm
Pozostałe właściwości
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
-Microsoft Windows 2000
-Microsoft Windows Me
-Microsoft Windows XP
X