X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Fujitsu
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
KEYBOARD O
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
S26381-K293-V110
Kategoria :
Klawiatura jest głównym wejściem peryferyjnym używanym przez wszystkie komputery. Klawiatura pozwala użytkownikowi na interakcję z komputerem. Tak jak wiele maszyn do pisania, klawiatura ma wszystkie litery alfabetu, numery od 0-9 i dodatkowe klawisze operacyjne, np. do regulacji głośności lub przechodzenia bezpośrednio do skrzynki odbiorczej. Istnieją trzy różne typy połączeń: - USB jest najbardziej nowoczesne. Można je rozpoznać po prostokątnym złączu. - złącza PS/2 są okrągłe. Ten typ połączeń jest powszechnie wykorzystywany w komputerach PC. - Bluetooth jest kolejną nowoczesną (bezprzewodową) metodą łączenia.
klawiatury
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Fujitsu: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:05:27
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 17271
Statystyki oparte są o 66585 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64854 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Fujitsu KEYBOARD O:
To krótkie podsumowanie Fujitsu KEYBOARD O arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Fujitsu KEYBOARD O, PS/2, QWERTY, US English, Czarny, 464 x 160 x 160 mm, Microsoft Windows 9x Windows NT Windows Me Windows 2000 Professional Windows XP Professional
Długie podsumowanie opisu Fujitsu KEYBOARD O:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Fujitsu KEYBOARD O oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Fujitsu KEYBOARD O. Interfejs urządzenia: PS/2, Układ klawiatury: QWERTY, Język klawiatury: US English. Kolor produktu: Czarny. Wymiary klawiatury (SxGxW): 464 x 160 x 160 mm. System operacyjny: Microsoft Windows 9x Windows NT Windows Me Windows 2000 Professional Windows XP Professional
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Klawiatura
Interfejs urządzenia*
Gniazda, przez które urządzenie można podłączyć do innych urządzeń.
PS/2
Układ klawiatury*
Rodzaje klawiszy i ich umieszczenie na klawiaturze, co może się różnić w zależności od kraju.
QWERTY
Język klawiatury*
Język, w jakim pisanie umożliwia określona klawiatura. Można go zazwyczaj zmienić wykorzystując opcje oprogramowania.
US English
Design
Kolor produktu*
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Myszka
Dołączona myszka*
Mysz jest dołączona do tego produktu.
Yes
Waga i rozmiary
Waga klawiatury
750 g
Wymiary klawiatury (SxGxW)
464 x 160 x 160 mm
Pozostałe właściwości
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
Microsoft Windows 9x
Windows NT
Windows Me
Windows 2000 Professional
Windows XP Professional
Inne połączenia
Interfejs ynajdujący się na urządzeniu, do którego można podłączyć inne urządzenie.
IEC60950
UL 1950
CAN/CSA-C22.2 No. 60950
PCT for Eastern