X

Icecat - otwarty katalog

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Hewlett Packard Enterprise
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C5718A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C5718A
Kategoria :
Puste taśmy na dane do tworzenia kopii zapasowych lub przechowywania ogromnych ilości danych
puste taśmy
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Hewlett Packard Enterprise: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 05 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 14 wrz 2016 16:27:20
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 317745
Statystyki oparte są o 63253 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 05-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 61580 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Gwaracja: Ograniczona bezterminowa
Długa nazwa produktu Hewlett Packard Enterprise C5718A taśma:
Krótki, edytorski opis Hewlett Packard Enterprise C5718A taśma
DDS-4 40 GB Data Cartridge (150m)
Krótkie podsumowanie opisu Hewlett Packard Enterprise C5718A taśma:
To krótkie podsumowanie Hewlett Packard Enterprise C5718A taśma arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Hewlett Packard Enterprise C5718A, 0,59 x 0,08 x 2,32 mm, DAT, Czarny
Długie podsumowanie opisu Hewlett Packard Enterprise C5718A taśma:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Hewlett Packard Enterprise C5718A taśma oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Hewlett Packard Enterprise C5718A. Pojemność bez kompresji: 20 GB, Typ taśmy: DAT. Kolor produktu: Czarny. Rozmiar taśmy: 4 mm, Długość taśmy: 150 m, Grubość taśmy: 5,6 µm. Ilość na palecie: 7200 szt., Wymiary produktu (SxGxW): 0,59 x 0,08 x 2,32 mm, Szerokość taśmy: 4 mm
Hewlett Packard Enterprise C5718A Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Znajdziesz tutaj jedynie zdjęcia od sponsorujących marek, które dołączyły je do Open Icecat na mocy praw autorskich. Icecat może być pomocne w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i realizacji polityki zarządzania prawami cyfrowymi danej marki. Zaloguj się by zobaczyć pełną specyfikację produktu lub wystąp z pro Login to view all product specs or request a Full Icecat subscription to download product specs.
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
   Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.