X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
51605B
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
51605B
Kategoria :
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 23 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:04:35
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 193740
Statystyki oparte są o 66585 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 23-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64854 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Gwaracja: HP gwarantuje, że każdy wkład atramentowy, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji.
StandardowaHP gwarantuje, że produkty HP są wolne od wad materiałowych i wykonawczych w warunkach normalnego użytkowania zgodnie ze specyfikacjami do dnia oznaczonego na produkcie. Gwarancja nie obejmuje produktów zużytych lub w jakikolwiek sposób modyfikowanych. Szczegółowe warunki gwarancji można uzyskać u sprzedawcy lub pod adresem /support/inkjet_warranty. Poza prawami określonymi w niniejszej gwarancji nabywca ma także te przewidziane prawem, których niniejsza gwarancja nie ogranicza.
Długa nazwa produktu HP 51605B Niebieski nabój z tuszem:
Krótki, edytorski opis HP 51605B Niebieski nabój z tuszem
Pojemnik z niebieskim tonerem HP Jetpaper

Tekst marketingowy HP 51605B Niebieski nabój z tuszem

:
Oficjalny tekst marketingowy HP 51605B Niebieski nabój z tuszem został dodany przez producenta
Gama oryginalnych termicznych atramentowych wkładów drukujących HP jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym do wielu zastosowań. Każdy wymienny wkład drukujący ma głowicę drukującą z niezależnym zbiornikiem atramentu, dzięki czemu wymiana jest szybka i łatwa. Funkcja druku bezdotykowego przy rozdzielczości 96 dpi umożliwia druk na nierównych powierzchniach w różnych odległościach od nośnika, z zachowaniem jednakowo wysokiej jakości druku przez cały czas użytkowania wkładu. Dzięki niewielki rozmiarom i niskiemu zużyciu energii jest to doskonałe rozwiązanie do przenośnych urządzeń drukujących.

12 dysz drukujących zapewniających rozdzielczość 96 dpi oraz 1/8-calowa ścieżka drukowaniaAtrament o pojemności 3 ml (ok. 750 tys. znaków)Tani i prosty w obsłudze moduł konserwacyjny (bez wycierania i nadzorowania)


Krótkie podsumowanie opisu HP 51605B Niebieski nabój z tuszem:
To krótkie podsumowanie HP 51605B Niebieski nabój z tuszem arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP 51605B, Standardowy, Niebieski, HP Thinkjet, Quietjet, Paintjet, Deskjet, Tusz do drukarki atramentowej, 10 - 80%, -10 - 60 °C
Długie podsumowanie opisu HP 51605B Niebieski nabój z tuszem:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 51605B Niebieski nabój z tuszem oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
HP 51605B. Rodzaj naboju z atramentem: Standardowy, Kolor(y) wkładów drukujących: Niebieski, Obsługiwane produkty: HP Thinkjet, Quietjet, Paintjet, Deskjet. Wymiary opakowania (SxGxW): 70 x 38 x 114 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Opis ogólny
Rodzaj naboju z atramentem
Standardowy
Kolor(y) wkładów drukujących*
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Niebieski
Obsługiwane produkty*
Inne produkty, których można używać z tym urządzeniem.
HP Thinkjet, Quietjet, Paintjet, Deskjet
Ilość
Liczba produktów.
1
Technologia druku
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
Tusz do drukarki atramentowej
Kolor
Możliwość drukowania w kolorze.
Yes
Warunki zewnętrzne
Zakres wilgotności względnej
10 - 80%
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
-10 - 60°C
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
10 - 40°C
Waga i rozmiary
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
90 g
Pozostałe właściwości
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
70 x 38 x 114 mm