X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Premium Papier A4
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
51634Z
Kategoria :
Papier do drukarek atramentowych, często ze specjalną powłoką, która sprawia, że atrament szybciej wysycha i/lub utrzymuje się dłużej bez blaknięcia.
papier do drukarek atramentowych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 04 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:04:16
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 37783
Statystyki oparte są o 66464 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 04-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64733 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu HP Premium Papier A4 inkjet paper:
To krótkie podsumowanie HP Premium Papier A4 inkjet paper arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Premium Papier A4, 303 x 213 x 22 mm
Długie podsumowanie opisu HP Premium Papier A4 inkjet paper:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Premium Papier A4 inkjet paper oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
HP Premium Papier A4. Wymiary opakowania (SxGxW): 303 x 213 x 22 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Opis ogólny
Waga nośnika*
Waga nośnika używanego z tym urządzeniem.
100 g/m²
Waga i rozmiary
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
1,32 kg
Pozostałe właściwości
Ilość na palecie
Ilość pojedynczego produktu na paletę. Jeżeli w kartonie umieszczono więcej niż jeden produkt, liczba produktów (nie opakowań) na paletę.
300 szt,
Nieprzejrzystość
Zdolność mediów do blokowania transmisji światła przez nie
85%
Waga paletki
432 kg
Ilość arkuszy w opakowaniu
Liczba arkuszy nośników (papieru lub folii) w opakowaniu
200 arkusze
Pozostałe właściwości
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
303 x 213 x 22 mm
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
1,23 kg
Wymiary palety
Wielkość palet (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
1100 x 622 x 963 mm
Wymiary urządzenia
210 x 297 mm
Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym
Ilość pojedynczego produktu w jednym pudełku lub opakowaniu zbiorczym. Jeżeli istnieje mniejsze opakowanie zbiorcze, liczba produktów w tym opakowaniu. Na przykład, jeżeli istnieje opakowanie zawierające 24 jednostki produktu i opakowanie zbiorcze zawierające 48 jednostek produktu, to liczba ta wyrażać będzie ilość jednostek produktu zawartych w mniejszym opakowaniu zbiorczym.
10 szt,
Pojemność większego kartonu
Ilość pojedynczego produktu zawartego w większym opakowaniu zbiorczym.
10
Wymiary po zapakowaniu (Szer. x Głęb. X Wys.
315 x 250 x 225 mm