X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
51640ME
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
51640ME
Kategoria :
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 23 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:04:32
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 78887
Statystyki oparte są o 66830 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 23-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65095 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Gwaracja: HP gwarantuje, że każdy wkład atramentowy, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji.
StandardowaHP gwarantuje, że produkty HP są wolne od wad materiałowych i wykonawczych w warunkach normalnego użytkowania zgodnie ze specyfikacjami do dnia oznaczonego na produkcie. Gwarancja nie obejmuje produktów zużytych lub w jakikolwiek sposób modyfikowanych. Szczegółowe warunki gwarancji można uzyskać u sprzedawcy lub pod adresem /support/inkjet_warranty. Poza prawami określonymi w niniejszej gwarancji nabywca ma także te przewidziane prawem, których niniejsza gwarancja nie ogranicza.
Długa nazwa produktu HP 51640ME Purpurowy nabój z tuszem:
Krótki, edytorski opis HP 51640ME Purpurowy nabój z tuszem
Purpurowy atramentowy wkład drukujący HP 40

Tekst marketingowy HP 51640ME Purpurowy nabój z tuszem

:
Oficjalny tekst marketingowy HP 51640ME Purpurowy nabój z tuszem został dodany przez producenta
Purpurowy atramentowy wkład drukujący HP 40 stanowi doskonałe rozwiązanie dla firm i użytkowników domowych oczekujących profesjonalnej jakości kopii i wydruków. Umożliwia szybkie i ekonomiczne generowanie wydruków w kolorze.

Wysoka jakość wydruków od pierwszej do ostatniej strony — maksymalna wydajność i wygoda. Duża pojemność wkładu z atramentem oznacza rzadszą konieczność jego wymiany, mniej interwencji użytkownika i korzystniejszą relację wartości do ceny. Zaprojektowany pod kątem optymalnej wydajności na nośnikach HP, gwarantuje znakomite rezultaty nawet na zwykłym papierze.Wysoka jakość druku od pierwszej do ostatniej strony. Maksymalna wydajność i wygoda. Wkłady drukujące o dużej pojemności rzadziej muszą być wymieniane i rzadziej wymagają interwencji użytkownika. Widoczny wskaźnik poziomu atramentu zmniejsza ryzyko niespodziewanego zużycia się wkładu.Zgodne z wybranymi drukarkami HP Designjet. Opracowane specjalnie z myślą o druku ilustracji CAD o wysokiej rozdzielczości oraz do druku grafiki o fotograficznej i realistycznej jakości obrazów na papierach i foliach HP Designjet.


Krótkie podsumowanie opisu HP 51640ME Purpurowy nabój z tuszem:
To krótkie podsumowanie HP 51640ME Purpurowy nabój z tuszem arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP 51640ME, Purpurowy, HP Deskjet 1200c/ps, 1600c/cm, Tusz do drukarki atramentowej, Pęcherz, 117 x 26 x 158 mm
Długie podsumowanie opisu HP 51640ME Purpurowy nabój z tuszem:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 51640ME Purpurowy nabój z tuszem oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
HP 51640ME. Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy, Obsługiwane produkty: HP Deskjet 1200c/ps, 1600c/cm, Technologia druku: Tusz do drukarki atramentowej. Wymiary opakowania (SxGxW): 117 x 26 x 158 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Opis ogólny
Kolor(y) wkładów drukujących*
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Purpurowy
Ilość
Liczba produktów.
1
Obsługiwane produkty*
Inne produkty, których można używać z tym urządzeniem.
HP Deskjet 1200c/ps, 1600c/cm
Technologia druku
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
Tusz do drukarki atramentowej
Kolor
Możliwość drukowania w kolorze.
Yes
Rodzaj opakowania
Rodzaj opakowania produktu, np. pudełko.
Pęcherz
Objętość kropli atramentu
Rozmiar kropli atramentu, wyrażony w pikolitrach
43 pl
Zgodne rodzaje atramentów
Dye-based
Ilość
liczba arkuszy bądź nośników w pojedynczym opakowaniu
1 szt,
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
116 g
Ciężar opakowania
Waga kasety bez tonera lub tuszu
75 g
Waga i rozmiary
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
150 g
Dane logistyczne
Ilość na palecie
Ilość pojedynczego produktu na paletę. Jeżeli w kartonie umieszczono więcej niż jeden produkt, liczba produktów (nie opakowań) na paletę.
2400 szt,
Ilość kartonów w warstwie na palecie
40
Pozostałe właściwości
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
117 x 26 x 158 mm
Waga kartonu zbiorczego
7 kg
Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym
Ilość pojedynczego produktu w jednym pudełku lub opakowaniu zbiorczym. Jeżeli istnieje mniejsze opakowanie zbiorcze, liczba produktów w tym opakowaniu. Na przykład, jeżeli istnieje opakowanie zawierające 24 jednostki produktu i opakowanie zbiorcze zawierające 48 jednostek produktu, to liczba ta wyrażać będzie ilość jednostek produktu zawartych w mniejszym opakowaniu zbiorczym.
40 szt,
Waga kartonu zbiorczego
7 kg
Wymiary zewnętrzne głównego kartonu (S x G x W)
483 x 287 x 150