X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
51644YE
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
51644YE
Kategoria :
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 23 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:04:35
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 199010
Statystyki oparte są o 66800 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 23-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65070 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Długa nazwa produktu HP 51644YE Żółty nabój z tuszem:
Krótki, edytorski opis HP 51644YE Żółty nabój z tuszem
Żółty atramentowy wkład drukujący

Tekst marketingowy HP 51644YE Żółty nabój z tuszem

:
Oficjalny tekst marketingowy HP 51644YE Żółty nabój z tuszem został dodany przez producenta
- Systemy atramentowe HP do drukarek HP Designjet serii 400 i 700 zostały opracowane i przetestowane razem z drukarkami i materiałami eksploatacyjnymi HP w celu stworzenia kompleksowego rozwiązania, zapewniającego wysoką jakość druku, niezawodność i innowację.
- Szeroka gama kolorów i lepsza jakość atramentów barwnikowych, większa odporność na działanie światła. Zaprojektowane do użycia z różnymi materiałami drukującymi HP Designjet.
- Mniejsza częstotliwość wymiany wkładów oznacza mniej interwencji użytkownika. W obudowę wkładu drukującego wmontowano czytelny wskaźnik poziomu atramentu, co zmniejsza ryzyko jego niespodziewanego zużycia się.
- Zaprojektowany specjalnie do drukowania kolorowych grafik CAD o wysokiej rozdzielczości. Realistyczne obrazy fotograficznej jakości w przypadku druku grafiki. Idealny dla takich użytkowników, jak architekci, artyści graficy, studia poligraficzne, geodeci, kartografowie i inżynierowie korzystający z oprogramowania CAD.
Krótkie podsumowanie opisu HP 51644YE Żółty nabój z tuszem:
To krótkie podsumowanie HP 51644YE Żółty nabój z tuszem arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP 51644YE, Żółty, HP Designjet 350, 450, 455, 488, 750, 755, Tusz do drukarki atramentowej, 117 x 26 x 158 mm
Długie podsumowanie opisu HP 51644YE Żółty nabój z tuszem:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 51644YE Żółty nabój z tuszem oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
HP 51644YE. Kolor(y) wkładów drukujących: Żółty, Obsługiwane produkty: HP Designjet 350, 450, 455, 488, 750, 755, Technologia druku: Tusz do drukarki atramentowej. Wymiary opakowania (SxGxW): 117 x 26 x 158 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Opis ogólny
Kolor(y) wkładów drukujących*
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Żółty
Obsługiwane produkty*
Inne produkty, których można używać z tym urządzeniem.
HP Designjet 350, 450, 455, 488, 750, 755
Ilość
Liczba produktów.
1
Kolor
Możliwość drukowania w kolorze.
Yes
Opis ogólny
Technologia druku
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
Tusz do drukarki atramentowej
Waga i rozmiary
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
150 g
Pozostałe właściwości
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
117 x 26 x 158 mm