X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C1892A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C1892A
Kategoria :
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 29 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 02 gru 2016 09:44:00
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 116771
Statystyki oparte są o 63389 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 29-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 61711 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Gwaracja: HP gwarantuje, że każdy wkład atramentowy, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji.
StandardowaHP gwarantuje, że produkty HP są wolne od wad materiałowych i wykonawczych w warunkach normalnego użytkowania zgodnie ze specyfikacjami do dnia oznaczonego na produkcie. Gwarancja nie obejmuje produktów zużytych lub w jakikolwiek sposób modyfikowanych. Szczegółowe warunki gwarancji można uzyskać u sprzedawcy lub pod adresem /support/inkjet_warranty. Poza prawami określonymi w niniejszej gwarancji nabywca ma także te przewidziane prawem, których niniejsza gwarancja nie ogranicza.
Długa nazwa produktu HP C1892A ink cartridge:
Krótki, edytorski opis HP C1892A ink cartridge
System czarnych barwników atramentowych UV 410 ml do urządzeń HP Designjet CP

Tekst marketingowy HP C1892A ink cartridge

:
Oficjalny tekst marketingowy HP C1892A ink cartridge został dodany przez producenta
Systemy atramentowe HP Designjet CP Ink UV stanowią jeden z elementów wielkoformatowych rozwiązań drukarskich HP, przeznaczonych do pracy razem z drukarkami HP i zapewniających odporne na działanie światła trwałe wydruki przeznaczone do zastosowań na wolnym powietrzu i w pomieszczeniach zamkniętych, zawsze wyraźne i ostre.

Wydruki odporne na działanie czynników atmosferycznych przez 3 miesiące przy zastosowaniach na wolnym powietrzu, na papierze HP Banner z pokryciem Tyvek®.Szybka i wygodna wymiana pomiędzy pigmentowym systemami atramentowymi UV oraz standardowymi barwnikowymi systemami atramentowymi.Posiadają roczną gwarancję w warunkach silnego nasłonecznienia oraz przez ponad stuletnią w normalnych warunkach biurowych, przy wykorzystaniu papieru HP Heavyweight Coated.


Krótkie podsumowanie opisu HP C1892A ink cartridge:
To krótkie podsumowanie HP C1892A ink cartridge arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP C1892A, Czarny, Czarny, HP Designjet 2000cp, 2500cp, 2800cp, 3000cp, 3500cp, 3800cp, Czarny, Tusz do drukarki atramentowej, 353 x 111 x 826 mm
Długie podsumowanie opisu HP C1892A ink cartridge:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP C1892A ink cartridge oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
HP C1892A. Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny, Kolor tuszu Photo: Czarny, Pojemność: 410 ml. Waga produktu: 470 g, Ciężar opakowania: 70 g, Waga wraz z opakowaniem: 740 g. Ilość na palecie: 400 szt.. Wymiary opakowania (SxGxW): 353 x 111 x 826 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Opis ogólny
Kolor(y) wkładów drukujących*
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Czarny
Kolor tuszu Photo
Czarny
Pojemność
Maksymalna pojemność.
410 ml
Ilość
Liczba produktów.
1
Obsługiwane produkty*
Inne produkty, których można używać z tym urządzeniem.
HP Designjet 2000cp, 2500cp, 2800cp, 3000cp, 3500cp, 3800cp
BCP — kolor rysunku w dymku
BCP kolor grafiki/wykresu bąbelkowego (np. czarny, błękitny, purpurowy, żółty, itp) na podstawie zawartości w atrybucie prntcartclr (Print Colours Cartridge)
Czarny
Technologia druku
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
Tusz do drukarki atramentowej
Kolor
Możliwość drukowania w kolorze.
Yes
Zgodne rodzaje atramentów
Pigment-based
Opis ogólny
Rozmiar palety (EU)
1245 x 1245 x 1575 mm
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
470 g
Ciężar opakowania
Waga kasety bez tonera lub tuszu
70 g
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
740 g
Dane logistyczne
Ilość na palecie
Ilość pojedynczego produktu na paletę. Jeżeli w kartonie umieszczono więcej niż jeden produkt, liczba produktów (nie opakowań) na paletę.
400 szt,
Pozostałe właściwości
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
353 x 111 x 826 mm
Wymiary kartonu (S x G x W)
365 x 236 x 425
Waga palety
350,17 kg
Wymiary palety
Wielkość palet (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
1245 x 1245 x 1575 mm