X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C1893A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C1893A
Kategoria :
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 29 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:04:15
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 131224
Statystyki oparte są o 66527 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 29-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64791 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Długa nazwa produktu HP C1893A Ciemnoniebieski nabój z tuszem:
Krótki, edytorski opis HP C1893A Ciemnoniebieski nabój z tuszem
System błękitnych barwników atramentowych UV 410 ml do urządzeń HP Designjet CP

Tekst marketingowy HP C1893A Ciemnoniebieski nabój z tuszem

:
Oficjalny tekst marketingowy HP C1893A Ciemnoniebieski nabój z tuszem został dodany przez producenta
- Systemy atramentowe HP Designjet CP Ink UV stanowią jeden z elementów wielkoformatowych rozwiązań drukarskich HP, przeznaczonych do pracy razem z drukarkami HP i zapewniających odporne na działanie światła trwałe wydruki przeznaczone do zastosowań na wolnym powietrzu i w pomieszczeniach zamkniętych, zawsze wyraźne i ostre.
- Wydruki odporne na działanie czynników atmosferycznych przez 3 miesiące przy zastosowaniach na wolnym powietrzu, na papierze HP Banner z pokryciem Tyvek®.
- Szybka i wygodna wymiana pomiędzy pigmentowym systemami atramentowymi UV oraz standardowymi barwnikowymi systemami atramentowymi.
- Posiadają roczną gwarancję w warunkach silnego nasłonecznienia oraz przez ponad stuletnią w normalnych warunkach biurowych, przy wykorzystaniu papieru HP Heavyweight Coated.
Krótkie podsumowanie opisu HP C1893A Ciemnoniebieski nabój z tuszem:
To krótkie podsumowanie HP C1893A Ciemnoniebieski nabój z tuszem arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP C1893A, Ciemnoniebieski, HP Designjet 2000cp / 3000cp
Długie podsumowanie opisu HP C1893A Ciemnoniebieski nabój z tuszem:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP C1893A Ciemnoniebieski nabój z tuszem oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
HP C1893A. Kolor(y) wkładów drukujących: Ciemnoniebieski, Obsługiwane produkty: HP Designjet 2000cp / 3000cp
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Opis ogólny
Kolor(y) wkładów drukujących*
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Ciemnoniebieski
Opis ogólny
Obsługiwane produkty *
Inne produkty, których można używać z tym urządzeniem.
HP Designjet 2000cp / 3000cp
Ilość
Liczba produktów.
1