Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Premium High-gloss White Film 230 g/m²-A4/210 x 297 mm/50 sht

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Premium High-gloss White Film 230 g/m²-A4/210 x 297 mm/50 sht
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C3837A
Kategoria
Papier wysokiej jakości do komputerowego wydruku fotografii.
papier fotograficzny
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 04 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 75543
Statystyki oparte są o 69168 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 04-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 67408 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:04:16
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: Ten produkt HP objęty jest gwarancją, serwisem i wsparciem przez Centrum Obsługi Klienta HP. Jeśli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany, odwiedź stronę internetową HP http:///support, aby znaleźć więcej informacji na temat serwisu i wsparcia HP, lub skorzystaj z gwarancji w miejscu zakupu. Nie ma to żadnego wpływu na Twoje prawa wynikające z ustawy.
Więcej>>>

HP Premium High-gloss White Film 230 g/m²-A4/210 x 297 mm/50 sht

Oficjalny tekst marketingowy HP Premium High-gloss White Film 230 g/m²-A4/210 x 297 mm/50 sht został dodany przez producenta
Najbardziej błyszczący nośnik HP do druku atramentowego. Umożliwia drukowanie wspaniałych obrazów, jest idealna dla użytkowników w firmach i innych środowiskach profesjonalnych, w których największy nacisk kładzie się na efektowne obrazy i jakość koloru. Zapewnia najlepszą czystość i ostrość szczegółów, bogate kolory i głęboką, błyszczącą czerń. Natychmiast wysychające wykończenie zapobiega rozmazywaniu i powstawaniu smug, a dzięki temu zapewnia łatwą obsługę. Wspaniałe wydruki obrazów cyfrowych i kolorowej grafiki w wysokiej rozdzielczości. Idealna do druku okładek raportów, prezentacji oraz zastosowań artystycznych i projektów.

Features
Krótkie podsumowanie opisu HP Premium High-gloss White Film 230 g/m²-A4/210 x 297 mm/50 sht:
To krótkie podsumowanie HP Premium High-gloss White Film 230 g/m²-A4/210 x 297 mm/50 sht arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Premium High-gloss White Film 230 g/m²-A4/210 x 297 mm/50 sht
Długie podsumowanie opisu HP Premium High-gloss White Film 230 g/m²-A4/210 x 297 mm/50 sht :

HP Premium High-gloss White Film 230 g/m²-A4/210 x 297 mm/50 sht

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Premium High-gloss White Film 230 g/m²-A4/210 x 297 mm/50 sht oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
X