Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 92A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
92A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C4092A show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698585313
Kategoria
Kartridż do drukarki laserowej lub kopiarki
tonery i cartridge laserowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 30 sie 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 344951
Statystyki oparte są o 69217 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 30-08-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 67456 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 25 kwi 2017 15:36:24
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Kaseta z tonerem HP C4092A UltraPrecise standard capacity (0,1MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Partner HP w ekologii. Broszura (0,4MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Podsumowanie aspektów środowiskowych tonerów: prawda jest taka, że liczy się każda strona (0,6MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Use of recycled content - Original HP LaserJet toner cartridges (0,3MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Tabela zgodności orygiNie dotyczylnych kaset z tonerem HP (0,1MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że ten toner jest wolny od usterek materiałowych i produkcyjnych. Ta gwarancja nie obejmuje kaset, które (a) były ponownie napełniane lub modyfikowane w jakikolwiek sposób lub (b) powodowały problemy wynikające z nieprawidłowej eksploatacji, przechowywania lub pracy niezgodnie z opublikowanymi parametrami środowiskowymi drukarki. Aby skorzystać z uprawnień gwarancyjnych, należy zwrócić produkt do punktu zakupu. W przypadku stwierdzenia wad produktu HP wymieni wadliwy produkt na nowy lub zwróci koszty zakupu. Ta gwarancja zostaje zastąpiona przez wszelkie umowy serwisowe, na mocy których produkt ten został zakupiony. O ILE OBOWIĄZUJĄCE PRAWO NIE STANOWI INACZEJ, POWYŻSZA GWARANCJA JEST JEDYNĄ OBOWIĄZUJĄCĄ GWARANCJĄ I ŻADNA INNA GWARANCJA ANI WARUNEK, W FORMIE PISEMNEJ LUB USTNEJ, NIE MOŻE JEJ ZASTĄPIĆ, CZY TO W SPOSÓB WYRAŹNY, CZY DOMNIEMANY. HP ODRZUCA WSZELKIE DOMNIEMANE GWARANCJE LUB WARUNKI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, ZADOWALAJĄCEJ JAKOŚCI I PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONYCH CELÓW. O ILE OBOWIĄZUJĄCE PRAWO NIE STANOWI INACZEJ FIRMA HP ANI JEJ DOSTAWCY W ŻADNYM WYPADKU NIE BĘDĄ ODPOWIADAĆ ZA SZKODY BEZPOŚREDNIE, SPECJALNE, PRZYPADKOWE, WTÓRNE (W TYM UTRATĘ ZYSKOW LUB DANYCH) ANI ŻADNE INNE SZKODY, NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY WYNIKAJĄ ONE Z UMOWY, CZYNÓW NIEDOZWOLONYCH LUB INNYCH PRZYCZYN. WARUNKI ZAWARTE W NINIEJSZEJ GWARANCJI, POZA PRZYPADKAMI DOZWOLONYMI PRAWEM, NIE WYŁĄCZAJĄ , NIE OGRANICZAJĄ ANI NIE ZAWIESZAJĄ PRAW KUPUJĄCEGO Z TYTUŁU NIEZGODNOŚCI TOWARU Z UMOWĄ ORAZ SĄ DODATKOWE DO PRAW WYNIKAJĄCYCH Z USTAWY DOTYCZĄCYCH SPRZEDAŻY TEGO PRODUKTU KLIENTOWI.
Gwarancja: HP gwarantuje, że ten produkt jest wolny od wad materiałowych i produkcyjnych. Gwarancja nie dotyczy produktów, które (a) były ponownie napełniane, modyfikowane lub w jakikolwiek inny sposób przerabiane lub (b) powodują problemy wynikające z nieprawidłowej ich eksploatacji, przechowywania lub pracy niezgodnie z opublikowanymi parametrami środowiskowymi drukarki, lub też (c) noszą ślady codziennej eksploatacji. Wadliwy produkt należy reklamować w miejscu zakupu (wraz z dołączonym opisem uszkodzenia i próbkami wydruków) lub kontaktując się bezpośrednio z centrum obsługi klienta HP. W przypadku stwierdzenia wad produktu HP zdecyduje o wymianie produktu na nowy lub zwrocie kosztów zakupu. O ILE PRAWO KRAJOWE NIE STANOWI INACZEJ, POWYŻSZA GWARANCJA JEST JEDYNĄ OBOWIĄZUJĄCĄ GWARANCJĄ I ŻADNA INNA GWARANCJA ANI WARUNEK, W FORMIE PISEMNEJ LUB USTNEJ, NIE MOŻE JEJ ZASTĄPIĆ, CZY TO W SPOSÓB WYRAŹNY, CZY DOMNIEMANY. HP ODRZUCA WSZELKIE DOMNIEMANE GWARANCJE LUB WARUNKI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, ZADOWALAJĄCEJ JAKOŚCI I PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONYCH CELÓW. O ILE PRAWO KRAJOWE NIE STANOWI INACZEJ, HP ANI JEGO DOSTAWCY W ŻADNYM WYPADKU NIE BĘDĄ ODPOWIADAĆ ZA SZKODY BEZPOŚREDNIE, SPECJALNE, PRZYPADKOWE, WTÓRNE (W TYM UTRATĘ ZYSKÓW LUB DANYCH) ANI ŻADNE INNE SZKODY, NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY WYNIKAJĄ ONE Z UMOWY, CZYNÓW NIEDOZWOLONYCH PRZEZ PRAWO LUB INNYCH PRZYCZYN. WARUNKI ZAWARTE W NINIEJSZEJ GWARANCJI, POZA PRZYPADKAMI DOZWOLONYMI PRAWEM, NIE WYŁĄCZAJĄ, NIE OGRANICZAJĄ, ANI NIE ZMIENIAJĄ UPRAWNIEŃ USTAWOWYCH NABYWCY Z TYTUŁU NABYCIA TEGO PRODUKTU, LECZ STANOWIĄ ICH UZUPEŁNIENIE.
Długa nazwa produktu HP 92A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet :
Krótki, edytorski opis HP 92A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet

HP 92A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet
Więcej>>>

HP 92A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet

Oficjalny tekst marketingowy HP 92A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet został dodany przez producenta
Kaseta z czarnym tonerem HP 92A LaserJet z technologią Ultraprecise do drukarek HP LaserJet z serii 1100 i 3200. Wydruki wysokiej jakości za cenę niższą niż koszt większości kopiarek. Średnia wydajność kasety: 2500 stron standardowych[1].

Kasety z tonerem HP LaserJet Ultraprecise seria C4092 zapewniają bardzo ostry czarny tekst oraz płynne przejścia w skali szarości i półtonach. Napęd ślimakowy zapobiega powstawaniu pasm, co gwarantuje bardzo dobrą jakość druku i niezawodność przy każdym drukowaniu.Kasety z tonerem HP LaserJet seria C4092 składają się z precyzyjnie dobranych elementów, gwarantujących niezmiennie niezawodne działanie. Wbudowana niezawodność oraz rygorystyczna kontrola jakości zapewniają minimalny czas przestoju drukarki i rzadkie interwencje ze strony użytkownika.Wielofunkcyjność kasety z tonerem HP LaserJet Ultraprecise seria C4092 zapewnia bezproblemową instalację i obsługę. Magnetyczne uszczelki uniemożliwiają wysypywanie się tonera z kasety.


Krótkie podsumowanie opisu HP 92A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet:
To krótkie podsumowanie HP 92A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP 92A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet, Czarny, HP, LaserJet 1100 se, LaserJet 1100 xi, LaserJet 1100A se, LaserJet 1100A xi, 1 szt., Laser cartridge, 2500 strony
Długie podsumowanie opisu HP 92A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet :

HP 92A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet. Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny, Kompatybilność marki: HP, Obsługiwane produkty: LaserJet 1100 se, LaserJet 1100 xi, LaserJet 1100A se, LaserJet 1100A xi. Wymiary produktu (SxGxW): 355 x 137 x 165 mm. Wymiary opakowania (SxGxW): 351 x 131 x 165 mm, Waga wraz z opakowaniem: 1 kg. Waga paletki: 145 kg, Ilość na palecie: 120 szt.

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 92A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Opis ogólny
Model
Cechy urządzenia.
Laser cartridge
Wydajność strony
Liczba stron możliwych do wydrukowania
2500 strony
Kolor(y) wkładów drukujących *
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Czarny
Technologia druku
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
Laser
Kompatybilność marki *
Czy produkt przeznaczony jest do stosowania z produktami konkretnej marki?
HP
Obsługiwane produkty *
Inne produkty, których można używać z tym urządzeniem.
LaserJet 1100 se, LaserJet 1100 xi, LaserJet 1100A se, LaserJet 1100A xi
Ilość na paczkę *
1 szt,
Wydajność (w czerni, format A4,ISO/IEC 19752)
Wydajność przy 5% zadruku. Według komunikatu prasowego z 2004 (Tokio, Palo Alto, CA, Lexington, Kentucky) z 16 czerwca 2004 r., HP, Lexmark,\nCanon, Epson wspierają międzynarodowe normy ISO, pomagając klientom ocenić wydajność drukarek i tonerów.\nISO / IEC 19752:2004 jest międzynarodowym standardem dla określenia wydajności tonerów do monochromatycznych drukarek i elektrofotograficznych urządzeń wielofunkcyjnych, które zawierają składniki drukarki. Poniżej zamieszczono stronę testową używaną do wspomnianych testów:\nhttp://standards.iso.org/ittf/PubliclyAvailableStandards/c034911_ISO_IEC_19752_2004(E)_Test_Page.pdf
2500 strony
Maksymalna liczba kartonów w stosie
liczba opakowań, które mogą być umieszczone jeden na drugim bez zagrożenia uszkodzenia żadnego z nich
24
Maksymalna liczba palet w stosie
liczba palet, które mogą być umieszczone jeden na drugim bez zagrożenia uszkodzenia żadnej z nich
4
Liczba Europalet
120 szt,
Rozmiar palety (EU)
1200 x 800 x 1139 mm
Ilość
liczba arkuszy bądź nośników w pojedynczym opakowaniu
1 szt,
Warunki zewnętrzne
Dopuszczalna wilgotność względna
10 - 90%
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
-20 - 40°C
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
10 - 32,5°C
Zakres wilgotności względnej
10 - 90%
Waga i rozmiary
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
355 x 137 x 165 mm
Wymiary palety
Wielkość palet (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
1200 x 800 x 1139 mm
Pakowanie danych
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
351 x 131 x 165 mm
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
1 kg
Dane logistyczne
Waga paletki
145 kg
Ilość kartonów w warstwie na palecie
20
Liczba warstw
6
Ilość na palecie
Ilość pojedynczego produktu na paletę. Jeżeli w kartonie umieszczono więcej niż jeden produkt, liczba produktów (nie opakowań) na paletę.
120 szt,
Marka Obraz Kod produktu Produkt Zapas Cena od
MM Black Laser Toner - HP 92A (C4092A) / Canon EP22 (1550A003) - For HP LaserJet / Canon LBP Laser toner 2500strony Czarny MM Black Laser Toner - HP 92A (C4092A) / Canon EP22 (1550A003) - For HP LaserJet / Canon LBP Laser toner 2500strony Czarny
(pokaż obrazek)
15016DK Black Laser Toner - HP 92A (C4092A) / Canon EP22 (1550A003) - For HP LaserJet / Canon LBP  — 
Pelikan

Pelikan 873 2500strony Czarny
(pokaż obrazek)
621733 873 PLN 89,67
(excl. VAT)
PLN 108,50 (incl. VAT)
V7 V792A toner laserowy V7 V792A toner laserowy
(pokaż obrazek)
V792A V792A  — 
ROLINE

ROLINE EP-22 Compatible to HEWLETT PACKARD 1100 / 1100A, 3.500 Pages
(pokaż obrazek)
16.10.1071 EP-22 Compatible to HEWLETT PACKARD 1100 / 1100A, 3.500 Pages  — 
Katun

Katun 32235 2500strony Czarny toner laserowy
(pokaż obrazek)
32235 32235 PLN 127,80
(excl. VAT)
PLN 154,64 (incl. VAT)
Imation

Imation 27297 toner laserowy
(pokaż obrazek)
27297 27297  — 
Państwo Dystrybutor
Nederland 3 distributor(s)
Belgium 2 distributor(s)
United Kingdom 10 distributor(s)
Portugal 1 distributor(s)
Polska 2 distributor(s)
España 3 distributor(s)
Deutschland 7 distributor(s)
France 2 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Czech Republic 2 distributor(s)
Italia 2 distributor(s)
Switzerland 2 distributor(s)
Türkiye 1 distributor(s)
Chile 1 distributor(s)
Perú 1 distributor(s)
Magyarország 1 distributor(s)
Danmark 2 distributor(s)
Sverige 1 distributor(s)
Norway 1 distributor(s)
X