X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
4MB EDO DRAM
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C4135A
Kategoria :
Pamięć (RAM) wbudowana w drukarkę, przeznaczona do przechowywania i przetwarzania zadań przesłanych przez komputer.
pamięć do drukarek
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:05:45
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 52217
Statystyki oparte są o 66660 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64926 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu HP 4MB EDO DRAM:
To krótkie podsumowanie HP 4MB EDO DRAM arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP 4MB EDO DRAM
Długie podsumowanie opisu HP 4MB EDO DRAM:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 4MB EDO DRAM oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
HP 4MB EDO DRAM
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Szczegóły Techniczne
Pojemność*
Pojemność nośnika.
4 MB
Szczegóły Techniczne
Kompatybilna *
Inne produkty, z którymi urządzenie może być użyte.
HP LaserJet 1100/2100/4000/4050/5000/8000/8100
Mopier 240/320
Typ pamięci wewnętrznej
Rodzaj pamięci wewnętrznej, np. RAM, GDDR5.
EDO DRAM