Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP C4153A Toner Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty toner laserowy

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C4153A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C4153A
Kategoria
Kartridż do drukarki laserowej lub kopiarki
tonery i cartridge laserowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 02 wrz 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 64528
Statystyki oparte są o 69357 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 02-09-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 67578 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:05:20
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Materiały eksploatacyjne do drukarek HP color LaserJet 8550 (0,2MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że ten produkt jest wolny od usterek materiałowych i produkcyjnych. Gwarancja nie dotyczy produktów, które (a) były ponownie napełniane, modyfikowane lub w jakikolwiek inny sposób przerabiane lub (b) powodują problemy wynikające z nieprawidłowej ich eksploatacji, przechowywania lub pracy niezgodnie z opublikowanymi parametrami środowiskowymi drukarki, lub też (c) noszą ślady codziennej eksploatacji. Wadliwy produkt należy reklamować w miejscu zakupu (wraz z dołączonym opisem uszkodzenia i próbkami wydruków) lub kontaktując się bezpośrednio z centrum obsługi klienta HP. W przypadku stwierdzenia wad produktu HP wymieni wadliwy produkt na nowy lub zwróci koszty zakupu. O ILE JEST TO DOPUSZCZALNE PRZEZ PRAWO KRAJOWE, POWYŻSZA GWARANCJA JEST JEDYNĄ OBOWIĄZUJĄCĄ GWARANCJĄ I ŻADNA INNA GWARANCJA ANI WARUNEK, W FORMIE PISEMNEJ LUB USTNEJ, NIE MOŻE JEJ ZASTĄPIĆ, CZY TO W SPOSÓB WYRAŹNY, CZY DOMNIEMANY. HP ODRZUCA WSZELKIE DOMNIEMANE GWARANCJE LUB WARUNKI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, ZADOWALAJĄCEJ JAKOŚCI I PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONYCH CELÓW. O ILE JEST TO DOPUSZCZALNE PRZEZ PRAWO KRAJOWE, FIRMA HP ANI JEJ DOSTAWCY W ŻADNYM WYPADKU NIE BĘDĄ ODPOWIADAĆ ZA SZKODY BEZPOŚREDNIE, SPECJALNE, PRZYPADKOWE, WTÓRNE (W TYM UTRATĘ ZYSKÓW LUB DANYCH) ANI ŻADNE INNE SZKODY, NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY WYNIKAJĄ ONE Z UMOWY, CZYNÓW NIEDOZWOLONYCH LUB INNYCH PRZYCZYN. WARUNKI ZAWARTE W NINIEJSZEJ GWARANCJI, POZA PRZYPADKAMI DOZWOLONYMI PRAWEM, NIE WYŁĄCZAJĄ, NIE OGRANICZAJĄ ANI NIE ZAWIESZAJĄ PRAW KUPUJĄCEGO Z TYTUŁU NIEZGODNOŚCI TOWARU Z UMOWĄ ORAZ SĄ DODATKOWE DO PRAW WYNIKAJĄCYCH Z USTAWY, DOTYCZĄCYCH SPRZEDAŻY TEGO PRODUKTU KLIENTOWI.
Więcej>>>

HP C4153A Toner Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty toner laserowy

Oficjalny tekst marketingowy HP C4153A Toner Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty toner laserowy został dodany przez producenta
Bęben światłoczuły HP Color LaserJet C4153A do drukarek HP Color LaserJet seria 8500/8550 zapewnia wydajność do 50 000 stron w czerni i 12 500 stron w kolorze przy średnim pokryciu wynoszącym 5%. Zestaw zawiera bęben obrazowy i dwa filtry powietrza. Częstotliwość wymiany wynosi zwykle około 4-6 miesięcy, jednak w zależności od sposobu użytkowania okres ten może być inny.

Features
Krótkie podsumowanie opisu HP C4153A Toner Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty toner laserowy:
To krótkie podsumowanie HP C4153A Toner Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty toner laserowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP C4153A, Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty, HP Color LaserJet C4153A, 1 szt., Laser toner, Laser, 50000 strony
Długie podsumowanie opisu HP C4153A Toner Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty toner laserowy :

HP C4153A. Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty, Obsługiwane produkty: HP Color LaserJet C4153A, Ilość na paczkę: 1 szt.. Wymiary opakowania (SxGxW): 505,4 x 185,4 x 327,6 mm, Waga wraz z opakowaniem: 3,11 kg, Rodzaj opakowania: Pudełko

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP C4153A Toner Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty toner laserowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Opis ogólny
Model
Cechy urządzenia.
Laser toner
Kolor(y) wkładów drukujących *
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Czarny, Ciemnoniebieski, Purpurowy, Żółty
Technologia druku
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
Laser
Obsługiwane produkty *
Inne produkty, których można używać z tym urządzeniem.
HP Color LaserJet C4153A
Ilość na paczkę *
1 szt,
Opis ogólny
Wydajność (w czerni, ISO/IEC 19798)
50000 strony
Wydajność (w kolorze, ISO/IEC 19798)
12000 strony
Pakowanie danych
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
505,4 x 185,4 x 327,6 mm
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
3,11 kg
Rodzaj opakowania
Rodzaj opakowania produktu, np. pudełko.
Pudełko
Państwo Dystrybutor
Österreich 1 distributor(s)
Chile 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Deutschland 1 distributor(s)
X