X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Głowica drukująca 80 DesignJet: purpurowy i moduł czyszczenia głowicy
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C4822A
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0882780756373 show
Kategoria :
Elementy drukarek atramentowych, które przenoszą atrament na papier. To wbudowane w mechanizm drukarki głowice lub głowice jednorazowe, wbudowane w kartridże atramentowe jednorazowego użytku.
głowice do drukarek
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 09 lut 2017 23:12:32
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 216998
Statystyki oparte są o 66830 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65095 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Długa nazwa produktu HP Głowica drukująca 80 DesignJet: purpurowy i moduł czyszczenia głowicy głowica do drukarki:
Krótki, edytorski opis HP Głowica drukująca 80 DesignJet: purpurowy i moduł czyszczenia głowicy głowica do drukarki
Głowica drukująca HP 80 DesignJet: purpurowy i moduł czyszczenia głowicy

Tekst marketingowy HP Głowica drukująca 80 DesignJet: purpurowy i moduł czyszczenia głowicy głowica do drukarki

:
Oficjalny tekst marketingowy HP Głowica drukująca 80 DesignJet: purpurowy i moduł czyszczenia głowicy głowica do drukarki został dodany przez producenta
- Głowice drukujące i gniazda czyszczące HP 80 zostały opracowane z myślą o współpracy z wkładami atramentowymi HP 80 jako jeden z elementów modularnego systemu atramentowego zapewniającego automatyczny szybki druk. Gniazdo czyszczące zapewnia utrzymanie trwałości i wydajności głowicy drukującej.
- Przełomowa prędkość druku. Głowice drukujące HP 80 z technologią Jetexpress wyznaczają nowy standard w zakresie szybkiego druku bez nadzoru do zastosowań technicznych.
- Niezrównana prędkość druku do zastosowań technicznych.
- Wbudowany inteligentny układ zapewnia wyjątkową jakość druku
Krótkie podsumowanie opisu HP Głowica drukująca 80 DesignJet: purpurowy i moduł czyszczenia głowicy głowica do drukarki:
To krótkie podsumowanie HP Głowica drukująca 80 DesignJet: purpurowy i moduł czyszczenia głowicy głowica do drukarki arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Głowica drukująca 80 DesignJet: purpurowy i moduł czyszczenia głowicy, HP Designjet 1000, Purpurowy, -40 - 60 °C, 114 x 36 x 264 mm
Długie podsumowanie opisu HP Głowica drukująca 80 DesignJet: purpurowy i moduł czyszczenia głowicy głowica do drukarki:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Głowica drukująca 80 DesignJet: purpurowy i moduł czyszczenia głowicy głowica do drukarki oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
HP Głowica drukująca 80 DesignJet: purpurowy i moduł czyszczenia głowicy. Obsługiwane produkty: HP Designjet 1000, Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy. Wymiary opakowania (SxGxW): 114 x 36 x 264 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Praca
Obsługiwane produkty*
Inne produkty, których można używać z tym urządzeniem.
HP Designjet 1000
Kolor(y) wkładów drukujących
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Purpurowy
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
-40 - 60°C
Waga i rozmiary
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
170 g
Pozostałe właściwości
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
114 x 36 x 264 mm