Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP DLTtape™ IV pre-labelled media

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
DLTtape™ IV pre-labelled media
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C5141L
Kategoria
Puste taśmy na dane do tworzenia kopii zapasowych lub przechowywania ogromnych ilości danych
puste taśmy
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 30 lis -1
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 15649
Statystyki oparte są o 73469 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 71776 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:05:18
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: 2X
Więcej>>>

HP DLTtape™ IV pre-labelled media:
Oficjalny tekst marketingowy HP DLTtape™ IV pre-labelled media został dodany przez producenta
hp DLT cartridges

HP DLT IV prelabelled cartridges save time and money, are easy to purchase and quick to use. IT staff will no longer need to spend valuable time sticking or inserting bar code labels on to individual data cartridges. HP DLTtape prelabelled cartridges can be ordered with fully customised label sequences.
Krótkie podsumowanie opisu HP DLTtape™ IV pre-labelled media:
To krótkie podsumowanie HP DLTtape™ IV pre-labelled media arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP DLTtape™ IV pre-labelled media
Długie podsumowanie opisu HP DLTtape™ IV pre-labelled media :

HP DLTtape™ IV pre-labelled media

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP DLTtape™ IV pre-labelled media oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

X