X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Glossy Half-fold Photo Greeting Cards 220 g/m²-A4/210 x 297 mm/10 cards
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C6045A
Kategoria :
Kartki przeznaczone na specjalne okazje lub wyrażające określone życzenia i uczucia. Zwykle zawierają element graficzny, tekst wydrukowany na okładce i wiadomość napisaną ręcznie wewnątrz.
kartki okolicznościowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 13 wrz 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:04:23
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 56386
Statystyki oparte są o 66438 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 13-09-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64706 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: Ten produkt HP objęty jest gwarancją, serwisem i wsparciem przez Centrum Obsługi Klienta HP. Jeśli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany, odwiedź stronę internetową HP http:///support, aby znaleźć więcej informacji na temat serwisu i wsparcia HP, lub skorzystaj z gwarancji w miejscu zakupu. Nie ma to żadnego wpływu na Twoje prawa wynikające z ustawy.

Tekst marketingowy HP Glossy Half-fold Photo Greeting Cards 220 g/m²-A4/210 x 297 mm/10 cards

:
Oficjalny tekst marketingowy HP Glossy Half-fold Photo Greeting Cards 220 g/m²-A4/210 x 297 mm/10 cards został dodany przez producenta
Papier HP Photo Greeting Cards ma wykończenie błyszczące po stronie zewnętrznej oraz matowe po wewnętrznej. Doskonale nadaje się do tworzenia różnych fotograficznych kart okolicznościowych – kartek z wakacji, życzeń urodzinowych, podziękowań, zaproszeń itp.

Features
Krótkie podsumowanie opisu HP Glossy Half-fold Photo Greeting Cards 220 g/m²-A4/210 x 297 mm/10 cards:
To krótkie podsumowanie HP Glossy Half-fold Photo Greeting Cards 220 g/m²-A4/210 x 297 mm/10 cards arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Glossy Half-fold Photo Greeting Cards 220 g/m²-A4/210 x 297 mm/10 cards
Długie podsumowanie opisu HP Glossy Half-fold Photo Greeting Cards 220 g/m²-A4/210 x 297 mm/10 cards:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Glossy Half-fold Photo Greeting Cards 220 g/m²-A4/210 x 297 mm/10 cards oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
HP Glossy Half-fold Photo Greeting Cards 220 g/m²-A4/210 x 297 mm/10 cards
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Brak dostępnych informacji Specs