Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Colorlucent Backlit UV Film-1372 mm x 30.5 m (54 in x 100 ft) film matowy

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Colorlucent Backlit UV Film-1372 mm x 30.5 m (54 in x 100 ft)
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C6779A
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698523063
Kategoria
Film do drukarek laserowych lub kserokopiarek, który może być potem wyświetlany przez rzutnik.
filmy matowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 23 sie 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 36530
Statystyki oparte są o 72620 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 23-08-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 70916 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 09 cze 2017 01:09:51
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik jest niezadowolony z wielkoformatowego materiału drukarskiego HP, powinien skontaktować się ze swoim sprzedawcą.
Więcej>>>

HP Colorlucent Backlit UV Film-1372 mm x 30.5 m (54 in x 100 ft) film matowy:
Oficjalny tekst marketingowy HP Colorlucent Backlit UV Film-1372 mm x 30.5 m (54 in x 100 ft) film matowy został dodany przez producenta
Nośnik HP Colourlucent Backlit UV jest trwałą, przezroczystą folią do zadruku od strony wierzchniej. Umożliwia uzyskanie niedrogich wydruków fotograficznej jakości i o dużej trwałości. Doskonale nadaje się do druku wywieszek odpornych na wilgoć, rozmazywanie, zarysowania i blaknięcie.

Features
Krótkie podsumowanie opisu HP Colorlucent Backlit UV Film-1372 mm x 30.5 m (54 in x 100 ft) film matowy:
To krótkie podsumowanie HP Colorlucent Backlit UV Film-1372 mm x 30.5 m (54 in x 100 ft) film matowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Colorlucent Backlit UV Film-1372 mm x 30.5 m (54 in x 100 ft)
Długie podsumowanie opisu HP Colorlucent Backlit UV Film-1372 mm x 30.5 m (54 in x 100 ft) film matowy :

HP Colorlucent Backlit UV Film-1372 mm x 30.5 m (54 in x 100 ft)

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Colorlucent Backlit UV Film-1372 mm x 30.5 m (54 in x 100 ft) film matowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

X