X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Semi-gloss Proofing Paper 150 g/m²-A3+/330 mm x 483 mm-50 sheets
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C7884A
Kategoria :
Papier fotograficzny został specjalnie zaprojektowany do drukowania zdjęć. Użyj go, aby doskonale wydrukować swoje zdjęcia.
papier fotograficzny
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 17 sie 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:04:26
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 20483
Statystyki oparte są o 66800 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 17-08-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65070 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu HP Semi-gloss Proofing Paper 150 g/m²-A3+/330 mm x 483 mm-50 sheets papier fotograficzny:
To krótkie podsumowanie HP Semi-gloss Proofing Paper 150 g/m²-A3+/330 mm x 483 mm-50 sheets papier fotograficzny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Semi-gloss Proofing Paper 150 g/m²-A3+/330 mm x 483 mm-50 sheets
Długie podsumowanie opisu HP Semi-gloss Proofing Paper 150 g/m²-A3+/330 mm x 483 mm-50 sheets papier fotograficzny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Semi-gloss Proofing Paper 150 g/m²-A3+/330 mm x 483 mm-50 sheets papier fotograficzny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
HP Semi-gloss Proofing Paper 150 g/m²-A3+/330 mm x 483 mm-50 sheets
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Brak dostępnych informacji Specs