Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP proofing papier, glanzend (vel, 330 mm x 483 mm)

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
proofing papier, glanzend (vel, 330 mm x 483 mm)
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C7886A
Kategoria
Wybór nośników służących za materiał do drukarek, np. papier, karton, plastik.
papier do drukarki
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 30 lis -1
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 19358
Statystyki oparte są o 73469 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 71776 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:05:15
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>

HP proofing papier, glanzend (vel, 330 mm x 483 mm):
Oficjalny tekst marketingowy HP proofing papier, glanzend (vel, 330 mm x 483 mm) został dodany przez producenta
HP Proofing gloss creates colour-accurate premium presentations. The glossy, white finish makes this photo-based paper a favourite with graphic designers who want presentations with the highest image quality. Use this printing material to create full-bleed, photo realistic A3 size prints
Krótkie podsumowanie opisu HP proofing papier, glanzend (vel, 330 mm x 483 mm):
To krótkie podsumowanie HP proofing papier, glanzend (vel, 330 mm x 483 mm) arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP proofing papier, glanzend (vel, 330 mm x 483 mm)
Długie podsumowanie opisu HP proofing papier, glanzend (vel, 330 mm x 483 mm) :

HP proofing papier, glanzend (vel, 330 mm x 483 mm)

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP proofing papier, glanzend (vel, 330 mm x 483 mm) oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

X