X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
White Glossy Opaque Polyester Film 170 g/m²-42"/1067 mm x 15.2 m
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C7957A
Kategoria :
Nośniki wieloformatowe obejmują bilboardy i duże ekrany zewnętrzne.
nośniki wielkoformatowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 06 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:04:27
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 46944
Statystyki oparte są o 66906 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 06-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65165 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik jest niezadowolony z wielkoformatowego materiału drukarskiego HP, powinien skontaktować się ze swoim sprzedawcą.

Tekst marketingowy HP White Glossy Opaque Polyester Film 170 g/m²-42"/1067 mm x 15.2 m

:
Oficjalny tekst marketingowy HP White Glossy Opaque Polyester Film 170 g/m²-42"/1067 mm x 15.2 m został dodany przez producenta
Folia HP Polyester Film Opaque White Glossy jest nieprzejrzystym nośnikiem poliestrowym wysokiej jakości, z białym, silnie błyszczącym wykończeniem do uniwersalnych zastosowań. Unikatowa formuła predysponuje tę szybko schnącą folię do licznych zastosowań wymagających kolorowego druku atramentowego.

Features
Krótkie podsumowanie opisu HP White Glossy Opaque Polyester Film 170 g/m²-42"/1067 mm x 15.2 m:
To krótkie podsumowanie HP White Glossy Opaque Polyester Film 170 g/m²-42"/1067 mm x 15.2 m arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP White Glossy Opaque Polyester Film 170 g/m²-42"/1067 mm x 15.2 m
Długie podsumowanie opisu HP White Glossy Opaque Polyester Film 170 g/m²-42"/1067 mm x 15.2 m:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP White Glossy Opaque Polyester Film 170 g/m²-42"/1067 mm x 15.2 m oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
HP White Glossy Opaque Polyester Film 170 g/m²-42"/1067 mm x 15.2 m
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Brak dostępnych informacji Specs