X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
ultrium 200 GB pre-labelled media
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C7971L
Kategoria :
Puste taśmy na dane do tworzenia kopii zapasowych lub przechowywania ogromnych ilości danych
puste taśmy
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:04:37
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 24176
Statystyki oparte są o 66527 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64791 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu HP ultrium 200 GB pre-labelled media:
To krótkie podsumowanie HP ultrium 200 GB pre-labelled media arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP ultrium 200 GB pre-labelled media, 112 x 111 x 317 mm
Długie podsumowanie opisu HP ultrium 200 GB pre-labelled media:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP ultrium 200 GB pre-labelled media oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
HP ultrium 200 GB pre-labelled media. Wymiary produktu (SxGxW): 112 x 111 x 317 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
285 g
Pozostałe właściwości
Ilość na palecie
Ilość pojedynczego produktu na paletę. Jeżeli w kartonie umieszczono więcej niż jeden produkt, liczba produktów (nie opakowań) na paletę.
900 szt,
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
112 x 111 x 317 mm
Waga paletki
280 kg
Ilość kartonów w warstwie na palecie
20
Pozostałe właściwości
Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym
Ilość pojedynczego produktu w jednym pudełku lub opakowaniu zbiorczym. Jeżeli istnieje mniejsze opakowanie zbiorcze, liczba produktów w tym opakowaniu. Na przykład, jeżeli istnieje opakowanie zawierające 24 jednostki produktu i opakowanie zbiorcze zawierające 48 jednostek produktu, to liczba ta wyrażać będzie ilość jednostek produktu zawartych w mniejszym opakowaniu zbiorczym.
20 szt,
Wymiary po zapakowaniu (Szer. x Głęb. X Wys.
330 x 273 x 152 mm
Waga kartonu zbiorczego
6 kg
Pojemność większego kartonu
Ilość pojedynczego produktu zawartego w większym opakowaniu zbiorczym.
20
Wymiary palety
Wielkość palet (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
1016 x 1219 x 1676 mm