X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
CHP112
Kategoria :
Papier do drukarek atramentowych, często ze specjalną powłoką, która sprawia, że atrament szybciej wysycha i/lub utrzymuje się dłużej bez blaknięcia.
papier do drukarek atramentowych
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 04 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:04:33
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 105369
Statystyki oparte są o 66906 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 04-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65165 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Gwaracja: Ten produkt HP objęty jest gwarancją oraz serwisem i pomocą techniczną Centrum Obsługi Klienta HP.
Gwarancja: ten produkt HP objęty jest gwarancją, serwisem i wsparciem przez Centrum Obsługi Klienta HP. Jeśli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany, odwiedź stronę internetową HP http:///support, aby znaleźć więcej informacji na temat serwisu i wsparcia HP lub skorzystaj z gwarancji w miejscu zakupu. Nie ma to żadnego wpływu na Twoje prawa ustawowe.
Długa nazwa produktu HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm papier do drukarek atramentowych:
Krótki, edytorski opis HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm papier do drukarek atramentowych
Papier HP Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm

Tekst marketingowy HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm papier do drukarek atramentowych

:
Oficjalny tekst marketingowy HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm papier do drukarek atramentowych został dodany przez producenta
Papier HP Office jest przeznaczony do różnych zastosowań biurowych — drukowania notatek, szkiców, kopii dokumentów, załączników do wiadomości e-mail, notatek ze spotkań, ulotek i zestawień danych. Zwiększa wydajność i zmniejsza częstotliwość interwencji użytkownika.
Krótkie podsumowanie opisu HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm papier do drukarek atramentowych:
To krótkie podsumowanie HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm papier do drukarek atramentowych arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm
Długie podsumowanie opisu HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm papier do drukarek atramentowych:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm papier do drukarek atramentowych oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Brak dostępnych informacji Specs