X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
1GB DRAM-133
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
D8268A
Kategoria :
Pamięć o dostępie swobodnym (RAM), jest ważną częścią komputerów, serwerów i innych urządzeń elektronicznych. Zazwyczaj jest szybsza od permanentnych pamięci, a wszystkie informacje zostają utracone w momencie wyłączenia urządzenia. Dodatkowe RAM jest często przystępnym cenowo i skutecznym sposobem na unowocześnienie trochę podstarzałego sprzętu, aby mógł być używany kolejny rok.
moduły pamięci
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:06:15
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 19818
Statystyki oparte są o 66720 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64984 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu HP 1GB DRAM-133 1GB DRAM 133Mhz Kod korekcyjny moduł pamięci:
To krótkie podsumowanie HP 1GB DRAM-133 1GB DRAM 133Mhz Kod korekcyjny moduł pamięci arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP 1GB DRAM-133, DRAM, PC/serwer, 1 x 1 GB
Długie podsumowanie opisu HP 1GB DRAM-133 1GB DRAM 133Mhz Kod korekcyjny moduł pamięci:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 1GB DRAM-133 1GB DRAM 133Mhz Kod korekcyjny moduł pamięci oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
HP 1GB DRAM-133. Typ pamięci wewnętrznej: DRAM, Element dla: PC/serwer, Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x): 1 x 1 GB
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Pamięć
Pamięć wewnętrzna*
Pamięć komputera, która jest bezpośrednio dostępna z procesora.
1 GB
Typ pamięci wewnętrznej*
Rodzaj pamięci wewnętrznej, np. RAM, GDDR5.
DRAM
Prędkość zegara pamięci*
Częstotliwość pracy pamięci (np. RAM).
133 Mhz
Element dla*
Wskazuje przedmiot, którego element może stanowić dany produkt.
PC/serwer
Pamięć
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x) *
1 x 1 GB
Kod korekcyjny
ECC oznacza Kodowanie korekcyjne i jest to jest pamięć, która jest w stanie wykryć i skorygować niektóre błędy pamięci bez interwencji użytkownika.
Yes
Zarejestrowany
Yes