X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
F2100A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
F2100A
Kategoria :
Myszka jest drugim najważniejszym sposobem komunikowania się z komputerem. Proszę zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego rodzaju połączenia podczas zakupu myszki. Istnieją trzy różne rodzaje: - USB jest najbardziej nowoczesne. Można je rozpoznać po prostokątnym złączu. - złącza PS/2 są okrągłe. Ten typ połączeń jest powszechnie wykorzystywany w komputerach PC. - Bluetooth jest kolejną nowoczesną (bezprzewodową) metodą łączenia.
myszki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:06:44
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 57865
Statystyki oparte są o 66830 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65095 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu HP F2100A myszka:
To krótkie podsumowanie HP F2100A myszka arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP F2100A, USB, Koło, Optyczny, Notebook, Oburęczny, Niebieski
Długie podsumowanie opisu HP F2100A myszka:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP F2100A myszka oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
HP F2100A. Interfejs urządzenia: USB, Typ przewijania (scroll type): Koło, Technologia wykrywania ruchu: Optyczny. Rozmiar układu: Oburęczny, Kolor produktu: Niebieski. Źródło zasilania: Kabel.
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Urządzenie wejściowe
Interfejs urządzenia*
Gniazda, przez które urządzenie można podłączyć do innych urządzeń.
USB
Liczba przycisków*
Liczba przycisków na urządzeniu.
3
Typ przewijania (scroll type)*
Rodzaj przewijania w urządzeniu wejściowym.
Koło
Technologia wykrywania ruchu*
Optyczny
Rolka przewijająca
Przewijanie w określonym kierunku wyświetlanego tekstu lub obrazu , aby zobaczyć inne jego części.
Yes
Urządzenie wejściowe
Rekomendowane użycie *
Przeznaczenie produktu, sposób korzystania z niego (np. określenie odpowiedniej temperatury otoczenia).
Notebook
Design
Rozmiar układu *
Opis cech zewnętrznych produktu.
Oburęczny
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Niebieski
Ergonomia
Obsługa funkcji Plug & Play
Informuje czy dany produkt obsługuje funkcję "podłącz i graj" ("plug & play"). Podłącz i graj jest rodzajem urządzenia bądź oprogramowania, które może być używane natychmiast po jego podłączeniu, w przeciwieństwie do urządzeń bądź oprogramowania wymagających konfiguracji.
Yes
Zarządzanie energią
Źródło zasilania
Źródło zasilania urządzenia, np. napięcie sieciowe.
Kabel.