X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Jetdirect 170x
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
J4102B
Kategoria :
Połącz jedną lub więcej drukarek bezpośrednio do swojej sieci lokalnej i udostępnij ją/je wszystkim komputerom w Twojej sieci używając jednego z tych serwerów wydruku.
serwery druku
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:04:14
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 31455
Statystyki oparte są o 66720 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64984 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu HP Jetdirect 170x Ethernet LAN serwer druku:
To krótkie podsumowanie HP Jetdirect 170x Ethernet LAN serwer druku arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Jetdirect 170x, Ethernet LAN, Ethernet, windows 95, 98, me, nt 4.0, 2000, novell ndps, neps
Długie podsumowanie opisu HP Jetdirect 170x Ethernet LAN serwer druku:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Jetdirect 170x Ethernet LAN serwer druku oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
HP Jetdirect 170x. Typ polaczenia sieciowego: Ethernet LAN. Protokoły Fibre Channel: Ethernet, System operacyjny: windows 95, 98, me, nt 4.0, 2000, novell ndps, neps
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Sieć komputerowa
Typ polaczenia sieciowego*
Rodzaj połączenia sieciowego, np. Ethernet, Wi-Fi.
Ethernet LAN
Pozostałe właściwości
Protokoły Fibre Channel
Ethernet
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
windows 95, 98, me, nt 4.0, 2000, novell ndps, neps