Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Jetdirect 170x Ethernet LAN serwer druku

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Jetdirect 170x
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
J4102B
Kategoria
Połącz jedną lub więcej drukarek bezpośrednio do swojej sieci lokalnej i udostępnij ją/je wszystkim komputerom w Twojej sieci używając jednego z tych serwerów wydruku.
serwery druku
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 34118
Statystyki oparte są o 69236 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 67485 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:05:03
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Jetdirect 170x Ethernet LAN serwer druku:
To krótkie podsumowanie HP Jetdirect 170x Ethernet LAN serwer druku arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Jetdirect 170x, Ethernet LAN, Ethernet, windows 95, 98, me, nt 4.0, 2000, novell ndps, neps
Długie podsumowanie opisu HP Jetdirect 170x Ethernet LAN serwer druku :

HP Jetdirect 170x. Typ polaczenia sieciowego: Ethernet LAN. Protokoły Fibre Channel: Ethernet, System operacyjny: windows 95, 98, me, nt 4.0, 2000, novell ndps, neps

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Jetdirect 170x Ethernet LAN serwer druku oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Sieć komputerowa
Typ polaczenia sieciowego *
Rodzaj połączenia sieciowego, np. Ethernet, Wi-Fi.
Ethernet LAN
Pozostałe właściwości
Protokoły Fibre Channel
Ethernet
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
windows 95, 98, me, nt 4.0, 2000, novell ndps, neps
X