X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzinę produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
Jetdirect
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
310x
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
J6038A
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0808736026987
Kategoria :
Połącz jedną lub więcej drukarek bezpośrednio do swojej sieci lokalnej i udostępnij ją/je wszystkim komputerom w Twojej sieci używając jednego z tych serwerów wydruku.
serwery druku
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:04:14
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 29306
Statystyki oparte są o 66800 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65070 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu HP Jetdirect 310x Wewnętrzny Ethernet LAN Czarny serwer druku:
To krótkie podsumowanie HP Jetdirect 310x Wewnętrzny Ethernet LAN Czarny serwer druku arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Jetdirect 310x, Ethernet LAN, 100BASE-TX, TCP/IP, LPD, FTP, IPP, IPX/SPX, DLC/LLC, HP Install Network Printer Wizard
Długie podsumowanie opisu HP Jetdirect 310x Wewnętrzny Ethernet LAN Czarny serwer druku:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Jetdirect 310x Wewnętrzny Ethernet LAN Czarny serwer druku oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
HP 310x, Jetdirect. Typ polaczenia sieciowego: Ethernet LAN, Technologia okablowania Copper Ethernet: 100BASE-TX. Obsługiwane protokoły sieciowe: TCP/IP, LPD, FTP, IPP, IPX/SPX, DLC/LLC. Dołączone oprogramowanie: HP Install Network Printer Wizard
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Sieć komputerowa
Typ polaczenia sieciowego*
Rodzaj połączenia sieciowego, np. Ethernet, Wi-Fi.
Ethernet LAN
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN
Różne poziomy prędkości połączenia LAN Ethernet w megabitach na sekundę.
10, 100 Mbit/s
Technologia okablowania Copper Ethernet
100BASE-TX
Protokoły
Obsługiwane protokoły sieciowe*
Protokoły sieciowe przetestowane i zgodne z tym produktem
TCP/IP, LPD, FTP, IPP, IPX/SPX, DLC/LLC
Zarządzanie przez stronę www
Wykorzystanie aplikacji internetowej do zarządzania określonymi zadaniami.
Yes
Łączność
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)*
Liczba portów Ethernet LAN (RJ-45) w urządzeniu. Porty Ethernet LAN (RJ-45) umożliwiają komputerowi połączenie się z siecią ethernet.
1
Liczba portów USB 2.0*
Porty USB 2.0 posiadają prędkość transmisji danych 480 Mbps i są wstecznie kompatybilne z USB 1.1. Istnieje możliwość podłączania do nich różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych.
1
Pamięć
Wielkość pamięci flash
4 MB
Pamięć
Pojemność pamięci wewnętrznej
Ilość pamięci, mierzona w megabajtach, zainstalowana na dysku twardym urządzenia
8 MB
Szczegóły Techniczne
Wewnętrzny *
Urządzenie jest wbudowane lub musi zostać wbudowane (Tak/Nie). Jeśli nie, onacza to, że urządzenie podłączane jest zewnętrznie za pomocą kabla bądź bezprzewodowo.
Yes
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Wbudowany wyświetlacz
Wyświetlacz stanowi część urządzenia, więc nie wymaga ono podłączania dodatkowego sprzętu.
Yes
Liczba równocześnie obsługiwanych drukarek
1
Wsparcie EPP i ECP
Yes
Wsparcie IPP
Yes
Oprogramowanie
Dołączone oprogramowanie
Program rozpowszechniany razem z innymi produktami, takimi jak oprogramowanie komputerowe urządzenia elektroniczne czy pakiet programów sprzedawanych łącznie. Mogą to być również programy zainstalowane domyślnie na nowym komputerze.
HP Install Network Printer Wizard
Zarządzanie energią
Pobór mocy
Ilość energii zużywanej przez ten model, wyrażona w watach. Typowe wartości podawane przez producentów to zużycie energii w trybie spoczynku, trybie czuwania / zawieszenia, typowego zastosowania, maksymalnego użytkowania.
3 W
Pozostałe właściwości
Wbudowany serwer WWW
Yes