Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Outdoor Paper-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft) papier do drukarek atramentowych

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Outdoor Paper-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft)
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q1730A
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0725184825866
Kategoria
Papier do drukarek atramentowych, często ze specjalną powłoką, która sprawia, że atrament szybciej wysycha i/lub utrzymuje się dłużej bez blaknięcia.
papier do drukarek atramentowych
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 11 sie 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 62829
Statystyki oparte są o 73979 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 11-08-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72278 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 22 lip 2017 22:36:33
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik jest niezadowolony z wielkoformatowego materiału drukarskiego HP, powinien skontaktować się ze swoim sprzedawcą.
Długa nazwa produktu HP Outdoor Paper-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft) papier do drukarek atramentowych :
Krótki, edytorski opis HP Outdoor Paper-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft) papier do drukarek atramentowych

HP Outdoor Paper 140 gsm-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft)
Więcej>>>

HP Outdoor Paper-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft) papier do drukarek atramentowych:
Oficjalny tekst marketingowy HP Outdoor Paper-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft) papier do drukarek atramentowych został dodany przez producenta
Papier HP Outdoor to biały, nieprzejrzysty, odporny na działanie wody papier doskonałej jakości o specjalnej powłoce atramentowej, zapewniającej bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną i odporność na podarcie, gdy papier jest wilgotny. Wyjątkowo dobrze nadaje się do wydruków grafiki artystycznej umieszczanych na zewnątrz.

Features
Krótkie podsumowanie opisu HP Outdoor Paper-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft) papier do drukarek atramentowych:
To krótkie podsumowanie HP Outdoor Paper-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft) papier do drukarek atramentowych arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Outdoor Paper-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft)
Długie podsumowanie opisu HP Outdoor Paper-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft) papier do drukarek atramentowych :

HP Outdoor Paper-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft)

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Outdoor Paper-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft) papier do drukarek atramentowych oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
X