Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Self-adhesive Indoor Paper 170 g/m²-60"/1524 mm x 22.9 m nośnik wielkoformatowy

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Self-adhesive Indoor Paper 170 g/m²-60"/1524 mm x 22.9 m
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q1735A
Kategoria
Nośniki wieloformatowe obejmują bilboardy i duże ekrany zewnętrzne.
nośniki wielkoformatowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 10 sie 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 28531
Statystyki oparte są o 69268 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 10-08-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 67514 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:05:23
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik jest niezadowolony z wielkoformatowego materiału drukarskiego HP, powinien skontaktować się ze swoim sprzedawcą.
Więcej>>>

HP Self-adhesive Indoor Paper 170 g/m²-60"/1524 mm x 22.9 m nośnik wielkoformatowy

Oficjalny tekst marketingowy HP Self-adhesive Indoor Paper 170 g/m²-60"/1524 mm x 22.9 m nośnik wielkoformatowy został dodany przez producenta
Papier HP Indoor Self-Adhesive to biały, nieprzejrzysty i samoprzylepny nośnik wysokiej jakości z warstwą trwałego kleju. Zastosowana powłoka sprawia, że papier ten doskonale nadaje się do druku atramentowego w kolorze.

Features
Krótkie podsumowanie opisu HP Self-adhesive Indoor Paper 170 g/m²-60"/1524 mm x 22.9 m nośnik wielkoformatowy:
To krótkie podsumowanie HP Self-adhesive Indoor Paper 170 g/m²-60"/1524 mm x 22.9 m nośnik wielkoformatowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Self-adhesive Indoor Paper 170 g/m²-60"/1524 mm x 22.9 m
Długie podsumowanie opisu HP Self-adhesive Indoor Paper 170 g/m²-60"/1524 mm x 22.9 m nośnik wielkoformatowy :

HP Self-adhesive Indoor Paper 170 g/m²-60"/1524 mm x 22.9 m

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Self-adhesive Indoor Paper 170 g/m²-60"/1524 mm x 22.9 m nośnik wielkoformatowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Państwo Dystrybutor
Nederland 1 distributor(s)
Deutschland 1 distributor(s)
X