Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

IBM 20/40GB DDS/4 4mm Internal Tape Drive Wewnętrzny 20GB napęd taśmowy

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
IBM
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
20/40GB DDS/4 4mm Internal Tape Drive
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
00N7991
Kategoria
Napędy taśmowe są efektywnymi rozwiązaniami do tworzenia kopii zapasowych wszystkich ważnych danych, podczas gdy wysoka prędkość nie jest wymagana.
napędy taśmowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez IBM: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 33801
Statystyki oparte są o 71089 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 69428 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:05:56
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu IBM 20/40GB DDS/4 4mm Internal Tape Drive Wewnętrzny 20GB napęd taśmowy:
To krótkie podsumowanie IBM 20/40GB DDS/4 4mm Internal Tape Drive Wewnętrzny 20GB napęd taśmowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
IBM 20/40GB DDS/4 4mm Internal Tape Drive, 20 GB, 40 GB, 41,3 x 101,6 x 146 mm
Długie podsumowanie opisu IBM 20/40GB DDS/4 4mm Internal Tape Drive Wewnętrzny 20GB napęd taśmowy :

IBM 20/40GB DDS/4 4mm Internal Tape Drive. Pojemność bez kompresji: 20 GB, Pojemność po kompresji: 40 GB. Wymiary produktu (SxGxW): 41,3 x 101,6 x 146 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie IBM 20/40GB DDS/4 4mm Internal Tape Drive Wewnętrzny 20GB napęd taśmowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Artykuły Zaopatrzenia
Pojemność bez kompresji *
Rzeczywista pojemność medium, wyrażona w gigabajtach, bez kompresji.
20 GB
Pojemność po kompresji *
Maksymalna pojemność przechowywania nośnika po skompresowaniu, wyrażona w gigabajtach (miliardach bajtów), Czasami warunki określone są dla uzyskiwania maksymalnej wspomnianej pojemności, jak na przykład długości taśmy, liczby jednostek przechowywania, lub typu urządzeń do przechowywania/nośnika.
40 GB
Design
Wewnętrzny *
Urządzenie jest wbudowane lub musi zostać wbudowane (Tak/Nie). Jeśli nie, onacza to, że urządzenie podłączane jest zewnętrznie za pomocą kabla bądź bezprzewodowo.
Yes
Pozostałe właściwości
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
41,3 x 101,6 x 146 mm
Państwo Dystrybutor
Deutschland 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
X