X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
IBM
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
20/40GB DDS/4 4mm Internal Tape Drive
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
00N7991
Kategoria :
Napędy taśmowe są efektywnymi rozwiązaniami do tworzenia kopii zapasowych wszystkich ważnych danych, podczas gdy wysoka prędkość nie jest wymagana.
napędy taśmowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez IBM: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:05:14
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 30096
Statystyki oparte są o 66527 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64791 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu IBM 20/40GB DDS/4 4mm Internal Tape Drive Wewnętrzny 20GB napęd taśmowy:
To krótkie podsumowanie IBM 20/40GB DDS/4 4mm Internal Tape Drive Wewnętrzny 20GB napęd taśmowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
IBM 20/40GB DDS/4 4mm Internal Tape Drive, 41,3 x 101,6 x 146 mm
Długie podsumowanie opisu IBM 20/40GB DDS/4 4mm Internal Tape Drive Wewnętrzny 20GB napęd taśmowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie IBM 20/40GB DDS/4 4mm Internal Tape Drive Wewnętrzny 20GB napęd taśmowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
IBM 20/40GB DDS/4 4mm Internal Tape Drive. Wymiary produktu (SxGxW): 41,3 x 101,6 x 146 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Artykuły Zaopatrzenia
Pojemność bez kompresji*
Rzeczywista pojemność medium, wyrażona w gigabajtach, bez kompresji.
20 GB
Pojemność po kompresji*
Maksymalna pojemność przechowywania nośnika po skompresowaniu, wyrażona w gigabajtach (miliardach bajtów), Czasami warunki określone są dla uzyskiwania maksymalnej wspomnianej pojemności, jak na przykład długości taśmy, liczby jednostek przechowywania, lub typu urządzeń do przechowywania/nośnika.
40 GB
Design
Wewnętrzny *
Urządzenie jest wbudowane lub musi zostać wbudowane (Tak/Nie). Jeśli nie, onacza to, że urządzenie podłączane jest zewnętrznie za pomocą kabla bądź bezprzewodowo.
Yes
Pozostałe właściwości
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
41,3 x 101,6 x 146 mm