X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
IBM
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
SCSI Half-High Storage Enclosure
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
10L7440
Kategoria :
Specjalnie zaprojektowana obudowa idealnie mieści dyski zapewniając rówocześnie dostęp zasilania i umożliwia komunikację z innymi komputrami.
obudowy pamięci masowych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez IBM: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 01 gru 2004
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:05:10
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 27599
Statystyki oparte są o 66975 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 01-12-04 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65235 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu IBM SCSI Half-High Storage Enclosure:
To krótkie podsumowanie IBM SCSI Half-High Storage Enclosure arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
IBM SCSI Half-High Storage Enclosure, SCSI
Długie podsumowanie opisu IBM SCSI Half-High Storage Enclosure:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie IBM SCSI Half-High Storage Enclosure oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
IBM SCSI Half-High Storage Enclosure. Nadmiarowe kontrolery: SCSI
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Pozostałe właściwości
Nadmiarowe kontrolery
SCSI